Январь 3, 2016 – 09:18

Для влаштування перекриття зливної ями можна використовувати дошки опалубки стінок, знявши їх через 3-6 днів після заливки. Поверх дощок заливається бетонна кришка товщиною близько 10см з обов'язковим армуванням товстої дротом.

Взагалі, різниці немає, який спосіб Ви оберете для зміцнення стінок зливної ями - бетонні кільця, металеві півкільця або шини від великовантажних автомобілів, важливо щоб стінки ями не обсипалися, а кришка трималася міцно і не провалювалася.

Внутрипольные конвекторы купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


При влаштуванні кришки зливної ями необхідно передбачити отвір для зливу стоків. Місце зливу потрібно розрахувати так, щоб воно дозволяло з'єднати його з водяним затвором, який розташовується в найбільш зручному та доступному місці помешения помивочной.

Головне, щоб яма була відкритою і не створювала перешкод на території ділянки і неприємного запаху як всередині, так і зовні приміщення лазні. Пристрій зливної ями за своєю технологією схоже з пристроєм септика, тільки менших розмірів відповідно до обсягу розв'язуваної задачі. Процес виготовлення септика у вигляді слайд-шоу можете подивитися на сторінці за посиланням.

Далі, на вирівняну поверхню підлоги насипається 20 сантиметровий шар керамзиту або просіяного крупного шлаку, витриманого на відкритому повітрі не менше року. Така розділова теплоізоляційна прошарок між майбутнім бетонною підлогою приміщення помивочной і грунтом з кришкою зливної ями збільшує термін служби і тривале збереження бетонної заливки статі, пом'якшуючи перепади температур в зимовий час, а також охороняє зливну яму від промерзання в зимові місяці.

Тепер робимо чорновий бетонну підлогу всередині загального фундаменту двох приміщень - помивочной і парної. Черновим підлогу вважається тому, що в лазні він є підкладкою під дерев'яні риштування або дерев'яні підлоги.

Всю площу підлоги арміруем різними обрізками куточків, товстого дроту або труб, які в декількох місцях кріпимо до кришки ями і робимо бетонну заливку статі з пристроєм обов'язкових ухилів від стін до точки зливу (малюнок 1).

У самій нижній точці вийшла воронки влаштовується водяний затвор.
Товщина шару бетону в місці пристрою водяного затвора повинна бути не менше 10см з плавним підйомом у бік фундаменту. Місце установки водяного затвора не обов'язково має розташовуватися посередині приміщення, тому ухили від різних стінок фундаменту можуть бути різними.

Водяний затвор запобігає надходженню запахів з зливної ями в приміщення лазні. Він може бути зварений з металу і встановлений до заливки підлоги або просто забетонований у вигляді ямки, в яку вставляється пластина з товстої жерсті (бажана пластина з нержавіючої сталі або кольорового металу). Нижня частина пластини повинна бути на 5-10 міліметрів нижче відвідної труби зливу.

Похожие страницы:

  1. Полы из линолеума
  2. Утеплення димоходу
  3. Будівництво будинку
  4. Все про рольставні
  5. Все про котли опалення