Январь 31, 2017 – 20:24Представляємо Вашій увазі самі довговічні на сьогоднішній день і масштабні в плані можливостей застосування, вікна з алюмінієвого профілю. Дані конструкції вже зарекомендували себе як самі бажані для громадських об'єктів: торгових комплексів, банків, магазинів, критих парковок, автосалонів, промислових і будь-яких інших підприємств. Але на цьому не закінчується їх застосування, та все частіше люди починають вибирати алюмінієві вікна для своїх будинків, котеджів, садиб, оскільки починають розуміти, що вкладення зараз обов'язково окупиться, і бездоганний зовнішній вигляд вікон дістанеться ще й майбутнім поколінням.

Міцність - забезпечується за рахунок застосування в профілях спеціальних ребер жорсткості, а також немає економії на товщині зовнішніх стінок.

Вы можете приобрести оригинальные кухни под заказ харьков по самой приемлемой стоимости на сегодняшний день.


Легкість - властива металу алюмінію. Таким чином, спрощується монтаж вікон, по мінімуму використовується спецтехніка, в основному, люди справляються вручну. Це зручно, на великих висотах, а також в місцях, куди обмежений доступ транспорту.
Оскільки у алюмінію відсутня коефіцієнт лінійного розширення (тобто профіль не звужується і не розширюється під дією температур), алюмінієві вікна не змінюють свого первісного геометричного стану (чого не скажеш про ПВХ-конструкціях). Завдяки цьому фактору також знижується ймовірність розтріскування склопакетів усередині вікон.
Прекрасно поєднуються з ПВХ-конструкціями, таким чином, на об'єкті з уже встановленими вікнами ПВХ є можливість застосування виробів з алюмінію. Чи не фахівцеві, таким чином, розрізнити конструкції між собою буде складно.
З алюмінієвим профілем можна легко втілювати дизайнерські задумки, оскільки можна виготовляти будь-які за формою вироби, а також декорувати вікна з одного або двох сторін за допомогою ламинирующей плівки або полімерної забарвлення. Обидва матеріали тримаються на профілі довгі роки, зберігаючи свій презентабельний вигляд.
Товщина алюмінієвого профілю часто близько збігається з товщиною ПВХ-конструкцій, таким чином, в деяких випадках їх можна поєднувати на об'єктах.
Незважаючи на те, що алюміній все-таки метал, сучасне виробництво дозволило добитися ефекту теплозбереження завдяки установці всередині алюмінієвого профілю термовставки ПВХ, що перекриває місток холоду.
Також важливим обгрунтуванням застосування алюмінію для вікон є і достатня їх шумоізоляція, адже ми всі часом хочемо убезпечитися від зовнішнього світу, особливо після важкого трудового дня.


Ми сподіваємося, що перерахованих вище достоїнств вистачить, щоб зробити вибір на користь алюмінієвих вікон. Залишилося лише торкнутися теми монтажу таких конструкцій. А монтаж, як і передбачається, повинен виконуватися лише професіоналами, оскільки матеріал дорогий, і нікому не хотілося б опинитися в ситуації, коли через неграмотність установника довелося б проводити перемонтаж зіпсованих конструкцій, викидаючи кошти.

Похожие страницы:

  1. Установка вікна
  2. Двери алюминиевые
  3. Планування ділянки.
  4. Все про рольставні