Январь 5, 2018 – 19:35

Як отримати рівні стіни з використанням листів ГКЛ? Розбір польотів

Сьогодні поговоримо про те як вирівняти стіни гіпсокартоном своїми руками, не маючи професійних навичок. Покрокова інструкція з наочними фотографіями.

Вибираючи між тим, як вирівнювати стіни у вашій квартирі: за допомогою будівельних сумішей або гіпсокартоном, ви, звичайно, віддасте перевагу гіпсокартон. Цей метод на перший погляд більш легкий і не такий брудний, та й стіни в підсумку виходять любо дорого дивитися. В принципі так воно і є.

У Вас проблемы с "мужским здоровьем"? Вы можете купить препарат Сиалис цена, которого Вас приятно удивит.

Підготовка до роботи

temno-sinyaya-galochka Для початку потрібно визначитися скільки матеріалу вам необхідно на ваше приміщення. Стандартний розмір листа гіпсокартону 2500х1200х12,5 см. Виходячи з цих розмірів і купуйте гипрок ..

Якщо не впевнені в собі і питання як правильно вирівняти стіни гіпсокартоном своїми руками стоїть перед вами в перший раз, то купуйте із запасом, хоча б на один лист.

temno-sinyaya-galochka Також необхідні:

- напрямні для гіпрока (стартовий і основний профіль),

- саморізи по металу,

- дриль,

- будівельний рівень,

- схил або лазерний рівень.

Робимо каркас з напрямних

1. Виміряйте ваші стіни. Якщо вони рівні по довжині зверху і знизу, то все нормально і можете продовжувати. Якщо показання вимірювань розходяться, то при розмітці майте це на увазі і заздалегідь визначитеся з довжиною, щоб при монтуванні каркаса вона була рівною у паралельних один одному стін.

Тобто на пальцях: довжина однієї стіни на підлозі 3 метри, а з протилежного боку приміщення стіна 3 м 5 см. Отже при початковій розмітці приміщення під каркас ці 5 см слід врахувати і починати розмітку каркаса 5 см від більш довгої стіни + відстань під направляючу . Таким чином кути приміщення повинні вийти прямими.

2. Далі відступите від стіни 3-4 сантиметри і на стелі на цій відстані вкрутите саморіз. На саморіз прикріпіть схил на нитці, можна взяти звичайну гайку. Отримуємо рівну лінію. Внизу в точці зіткнення статі з схилом укручуємо ще один саморіз. До цих двох саморізами в натяг прив'язуємо нитку.

Цю операцію виконайте в усіх кутках приміщення. Також простягніть нитки між саморізами на стелі і на підлозі. Виходить контур нашого майбутнього каркаса під гипрок. Ще раз перевірте на довжину паралельні лінії.

Зробити розмітку під напрямні простіше і зручніше за допомогою лазерного рівня. Звичайно, якщо він є в наявності.

g1

3. Зробіть олівцем мітки під натягнутими нитками.

Потім знімаєте нитки і саморізи і по зазначеним мітках на підлозі і стелі прикріпіть саморізами напрямні по всьому периметру.

Так, як на малюнку зліва.

g24. Потім в напрямні на підлозі та стелі вставляєте знову ж направляючі-стійки, попередньо відпилявши їх по висоті приміщення з кроком 40-50 см. Отримуємо каркас під стіни з гіпсокартону.

5. Далі необхідно цей каркас якомога більше міцніше зміцнити. Знизу і зверху кріпимо стійки до напрямних саморізами по металу. Потім необхідно кожну стійку прикріпити до стіни намертво.

Для цієї справи використовуємо або прості дерев'яні планки, які необхідно просто підсунути в зазор між стійками і стіною і прикріпити довгими саморізами до стіни, попередньо просвердливши отвори і вставивши дюбеля.

g3

Більш надійний спосіб це використання спеціальних підвісів, які кріпляться спочатку до стіни, а потім до них саморізами кріпляться стійки, як на малюнку.

І знову ж таки щоб стійки не прогнулися підкладіть під них на час дерев'яні планки.

g5

Ну що ж каркас готовий. Тепер нас чекає установка стін з гіпсокартону.

Якщо ви хочете утеплити і звукоизолировать ваші стіни, то між стійками розташуйте або скловату або пробкові мати.

Перший спосіб дешевий, другий більш надійний. Для звукоізоляції також можна використовувати изовер.

обшивка стін

Тепер нас чекає така відповідальна операція, як кріплення гіпсокартону до стіни, тобто до нашого щойно відбудованому каркасу.

а) Листи гіпсокартону кріпимо саморізами по металу до кожної стійці з кроком 30-40 см.

б) Головки саморізів трохи утапливаем в гипрок.

в) Варто зауважити, що ГКЛ дуже легко ріжеться звичайним гострим канцелярським ножем. Просто проведіть лінію відрізу по лінійці і зламайте лист.

Таким чином, якщо в кінці стіни у вас не влазить цілий лист, вам необхідно обійти перешкоду або зробити отвір, то зробити це буде досить легко.

Далі ви можете робити з вашими гіпрочнимі стінами все, що заманеться: шпаклювати, фарбувати, обклеювати шпалерами (До речі, перш ніж клеїти не забудьте як підібрати гарні шпалери) або облицьовувати плиткою.

Що ще варто знати

temno-sinyaya-galochka Переваги такого вирівнювання стін на обличчя:

- в гіпсокартоні можна випиляти будь-які отвори необхідного вам розміру без особливих зусиль;

- він легко кріпиться до основи, а так же, як і всі гіпсові матеріали має здатність дихати, тобто поглинає вологу і виділяє її в окруж

Похожие страницы:

  1. Як продати свій будинок спираючись на ринок нерухомості
  2. ​Яким повинен бути будинок для постійного проживання
  3. ​Как получить ровные стены с использованием листов ГКЛ? Разбор полетов
  4. ​ Що потрібно знати, перед тим як піти в магазин сантехніки?