Июль 26, 2015 – 08:07


В даний час набувають все більшої популярності фотошпалери. Їх використовують в будь-якому місці квартири або офісу, незалежно від функціонального навантаження приміщення. Для коригування сприйняття габаритних розмірів приміщень або просто, щоб зробити акцент в тому чи іншому місці.

Вы можете заказать качественные памятники коростышев по самым выгодным ценам на сегодняшний день.


Фотошпалери, призначені для обклеювання на стіну, мають найширший діапазон:

• За колористиці і тематиках малюнків

• За габаритними розмірами (можна з легкістю підібрати будь-який розмір)

• За якістю матеріалу, розрізняють звичайні, водостійкі підвищеної щільності мають захисний шар - захист від вигорання і пошкоджень малюнка

Фотошпалери з легкість справляються із завданням коригування геометрії простору. Можуть приміщення візуально збільшити або зменшити, створити ілюзію високих стель або знизити висоту, освітлити приміщення або зробити його темним.

Часто фотошпалери використовують в квартирах-студіях для зонування простору, щоб відокремити різні функціональні зони один від одного. Наприклад, за допомогою фотошпалер можна зі смаком обіграти поділ робочої зони кухні від їдальні.

Часто використовуються фотошпалери в лаконічно організованому інтер'єрі. Коли шпалери являють собою яскраву картину, їх варто врівноважувати спокійними тонами решті обробки і текстилю.

Похожие страницы:

  1. Як правильно вибрати вентилятор для ванни
  2. Чому варто використовувати послуги професіоналів
  3. Прийшло рішення спробувати шкребти фарбу ножем