Июль 26, 2015 – 08:07


В даний час набувають все більшої популярності фотошпалери. Їх використовують в будь-якому місці квартири або офісу, незалежно від функціонального навантаження приміщення. Для коригування сприйняття габаритних розмірів приміщень або просто, щоб зробити акцент в тому чи іншому місці.

Вы можете заказать качественные памятники коростышев по самым выгодным ценам на сегодняшний день.


Фотошпалери, призначені для обклеювання на стіну, мають найширший діапазон:

• За колористиці і тематиках малюнків

• За габаритними розмірами (можна з легкістю підібрати будь-який розмір)

• За якістю матеріалу, розрізняють звичайні, водостійкі підвищеної щільності мають захисний шар - захист від вигорання і пошкоджень малюнка

Фотошпалери з легкість справляються із завданням коригування геометрії простору. Можуть приміщення візуально збільшити або зменшити, створити ілюзію високих стель або знизити висоту, освітлити приміщення або зробити його темним.

Часто фотошпалери використовують в квартирах-студіях для зонування простору, щоб відокремити різні функціональні зони один від одного. Наприклад, за допомогою фотошпалер можна зі смаком обіграти поділ робочої зони кухні від їдальні.

Часто використовуються фотошпалери в лаконічно організованому інтер'єрі. Коли шпалери являють собою яскраву картину, їх варто врівноважувати спокійними тонами решті обробки і текстилю.

Похожие страницы:

  1. Прийшло рішення спробувати шкребти фарбу ножем
  2. Чому варто використовувати послуги професіоналів
  3. Будівництво торгового павільйону під Ключ
  4. Як визначити кут нахилу односхилого даху гаража
  5. Як продати свій будинок спираючись на ринок нерухомості