Ноябрь 1, 2015 – 18:59Ви вирішили купити роликові ковзани? Перше з чого потрібно почати вибір - визначитися, де і як ви будете на них кататися. Якщо вас цікавлять особливі трюки, екстремальна їзда, то агрессив саме той тип, що потрібно. Правда, врахуйте, що вчиться кататися на них складно. Такі ролики мають жорсткий черевик, низьку раму і маленькі колеса, призначені для агресивного катання, не розвивають велику швидкість.

Вы можете купить ролики по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Ролики типу слалом відрізняються більш якісної опрацюванням черевика і хорошою шнурівкою для складних рухів і частих поворотів. На них відпрацьовують техніку для фігурного катання. Починати кататися на таких моделях можна, але їх ціна зазвичай у кілька разів дорожче фітнес роликів.

Новачкам порадимо увійти в світ ролерів на фітнес типі, найпоширеніших моделях на спортивному ринку. Приміряйте роликові ковзани і перевірте комфортність положення ноги, визначитеся з розміром. Потім підберіть жорсткість черевика: жорсткі халяви краще тримають ногу. Манжета і кліпса в черевиках призначена для фіксації голеностопа, а п'ятковий ремінь - для фіксації п'яти. Рама роликових ковзанів, конструкція в якій кріпляться колеса, виготовляється з металу, вуглепластика або пластмаси. Колеса бувають різного діаметру і жорсткості або твердості. Наприклад, колеса з діаметром до 70 мм не розвивають більшу швидкість, знижують травмоопасность. Найпоширеніша твердість колеса 78 і 85: чим вона вища, тим гірше відчуваються нерівності дороги. Підшипники розрізняються по класу міцності, який визначається видом роликів і виробником. Звертайте увагу на наявність системи вентиляції, а також системи антишок.

Ролики як універсальний засіб пересування для кожного, не залежно від віку, бувають дитячі, підліткові і дорослі. Зазвичай тільки дитячі поділяють на розсувні і не розсувні. Різниця між ними - у регуляції розміру, розсувні можна збільшити на 3-4 розміри. Це дуже зручно і економно для дитячих моделей, так як нога діток швидко зростає. Ви можете купити ролики для дітей на виріст. У виборі дитячих товарів на першому місці стоїть безпека продукту. Так як діти більш рухливі, ніж дорослі, потрібно забезпечити захист їх зв'язок і сухожиль при падінні. Стійке положення голеностопа знижує травми, тому жорстку халяву краще підійде для юних ролерів. Звертайте увагу на наявність штатного гальма, кліпсу з надійним кріпленням, п'ятковий ремінь.

Як дорослим, так і дітям важливо придбати захисну екіпіровку для катання: налокітники, наколінники, шолом, накладки на зап'ястя. Пам'ятайте, що роликові ковзани ковзають на мокрій поверхні, тому кататися на них в дощ небезпечно, ризик отримання травм підвищується. Вибирайте сонячну, тиху погоду для проводження часу на роликах, стежте за рівною поверхнею асфальту.

Похожие страницы:

  1. Вакуумні помпи
  2. Планування ділянки.
  3. Полы из линолеума
  4. Електричні котли
  5. Як вибрати підвіконня