На Ключ-Камишинська плато завершилось будівництво планетарію (фото)

Август 12, 2014 – 06:08
Будівництво під ключ, фото У грудні 2011 року на Ключ-Камишинська плато в Новосибірську завершилось будівництво дитячо-юнацького астрофізичного центру.

Зараз в новому планетарії добігає кінця комплектування персоналу, повідомив 18 січня на нараді з підведення підсумків роботи міського господарства в 2011 році начальник департаменту будівництва та архітектури мерії Новосибірська Сергій Боярський.

 

За даними прес-центру мерії, проект астрофізичного центру в Новосибірську потрапив в план основних заходів з відзначення 50-річчя польоту в космос Юрія Гагаріна, і з федерального бюджету було виділено кошти в розмірі 200 млн руб.До фінансування підключилися і місцеві бюджети (50 млн руб. - Обласний і 70 млн руб. - Міський). Зведення об'єкта почалося в грудні 2010 року.

 

«Символічно, що унікальна установа розкриє свої двері 8 лютого, в День російської науки, так як його основне призначення - формування у дітей та підлітків цілісної картини світу», - розповіла 17 січня і.о. начальника департаменту освіти, культури, спорту та молодіжної політики мерії Наталя Копаєва.

Источник: news.ngs.ru

Возможно, вам понравится:

Готовий Інтернет бізнес під ключ
Готовий Інтернет бізнес під ключ
Що означає бути чоловіком
Що означає бути чоловіком
Ось що значить - КОМАНДА!
Ось що значить - КОМАНДА!

Навколодержавні маневри & Nbsp; & mdash; & nbsp; Коммерсант
А це означає, що ключ до перемоги над "Ісламським державою" знаходиться в кінцевому рахунку в руках Саудівської Аравії - куди більш небезпечного ворога Башара Асада, ніж сама Америка.

Що означає бути успішним
Що означає бути успішним
Що означає бути першим на
Що означає бути першим на

Похожие страницы:

  1. Будівництво під Ключ що Це
  2. Будівництво під Ключ Поняття
  3. Будівництво під Ключ
  4. Будівництво під Ключ Росія