Июнь 14, 2015 – 05:56
Будівельний гіпс в розчинах застосовується рідко, в основному для виконання робіт в сухих умовах, але в якості добавки в вапняні штукатурні розчини у великих кількостях. У вапняних розчинах гіпс підвищує міцність, зменшує терміни схоплювання і твердіння.

Вы можете приобрести оригинальные скинали с фотопечатью, цены Вас приятно удивят.


Портландцемент

Портландцемент є самим міцним терпким матеріалом. Він має наступні марки: 200, 300, 400 (цифри означають міцність на стиск в кгс / см²). Портландцемент являє собою сірувато-зелений тонкомолотий порошок.

Схоплювання цементу, як правило, настає не раніше ніж через 45 хв, закінчується не пізніше ніж через 12 годин після змішування з водою.

Необхідно враховувати, що за час зберігання цементу його активність падає приблизно на 5% на місяць. Виходячи з цього, слід купувати Свіжовиготовлений, а не залежаний цемент. Якість його визначають візуально на ознака огрудкування, на дотик: якщо жменю цементу стиснути в кулаці, то Свіжовиготовлений цемент відразу прокидається між пальцями, а лежаний утворює грудку, так як він вже ввібрав вологу. До тих пір, поки грудку можна ще розім'яти пальцями, цемент вважається придатним до вживання, але дозування його, як правило, збільшують на 20-50%.

Похожие страницы:

  1. Все про рольставні
  2. Місце меблів в житті
  3. Утеплення стін
  4. Будівництво будинку
  5. Полы из линолеума