Чудо-баня

Май 5, 2015 – 00:26

russian-bathНа будівництво лазні під ключ ціна невисока

Замовте будівництво дерев'яної лазні під ключ в нашій компанії «ССТ Инжиниринг», і ви отримаєте будову, гарну зовні і зручну всередині. Ціни у нас невисокі, про якість нашої роботи навіть говорити не доводиться - ми працюємо на ринку дерев'яних будівель багато років, всі наші будівлі відрізняються винятковою надійністю і чудово стоять довгі роки.

  Сегодня бани и сауны сохраняют свою популярность у населения. Поэтому, компания «ССТ Инжиниринг» предлагает строительство сауны под ключ за 14 дней, а также строительство бани, хамама, бассейна или СПА комплекса с использованием качественного немецкого оборудования. Строительство сауны происходит с использованием экологичной натуральной древесины и с индивидуальным дизайном.

Баня! Начебто миєш своє тіло, а на повірку і душу очищаєш.Це давно помітили наші предки. Не дивно, що на Русі лазня була чи не в кожній родині.Топили її раз на тиждень - банним днем була субота. russian-steam Іноземці з жахом спостерігали, як в російських лазнях чоловіки і жінки забираються в загальну парилку (спільний помивши був скасований після указу імператриці Катерини Великої) і хльостають один одного березовими віниками. Багато гостей навіть порівнювали це з ритуальними тортурами. Насправді ж відбувалося велике чудо очищення не тільки душі, а й тіла. В народі кажуть, що «російська лазня вибиває дурь». Після хорошої баньки, дійсно, відчуваєш незвичайне почуття чистоти і бадьорості. Російський цар Петро 1 мав славу великим шанувальником лазні. На пошуки еліксиру вічного життя, яким у той час займалися багато лікарі, Петро говорив: «Еліксир добре, а лазня краще!».

Сплеск будівництва лазень в Європі стався після війни з Наполеоном, коли солдати російської армії будували лазні у всіх звільнених країнах і вчили європейців ними користуватися. Російські солдати вчили місцеве населення, як треба приймати баньку.

Источник:

Возможно, вам понравится:

Будинки та лазні з оциліндрованих
Будинки та лазні з оциліндрованих
Баня 5 х 7,5 - будівництво лазні
Баня 5 х 7,5 - будівництво лазні
Будівництво каркасної лазні
Будівництво каркасної лазні

& Nbsp; & mdash; & NBSP; Ехо Москви в Санкт-Петербурзі
Але коли я підійшов до нього, щоб удома, ключ, kotorym я завжди otkryvala svou двері в кімнату, не otkryvalsâ.М. А. все хрипіла і хрипіла. Я ж дуже хотіла прочитати над нею молитви.А ключ не відчиняв кімнату. Що тут було робити? І раптом я зрозуміла, що це за те, що я забирала з А.

Будівництво лазні & quot; під ключ & quot; Омськ
Будівництво лазні & quot; під ключ & quot; Омськ
Ванна кімната
Ванна кімната
Будівництво лазень
Будівництво лазень

Похожие страницы:

  1. Будівництво Дачних Бань під Ключ
  2. Будівництво Будинків Бань під Ключ
  3. Будівництво Будинків під Ключ
  4. Будівництво Будинків Шале під Ключ