Дерев'яна лазня під ключ

Май 5, 2015 – 00:26
russian-bath  

На будівництво лазні під ключ ціна невисока

 

Замовте будівництво дерев'яної лазні під ключ в нашій компанії ТОВ Північний ліс, і ви отримаєте будова, гарне зовні і зручне всередині. Ціни у нас невисокі, про якість нашої роботи навіть говорити не доводиться - ми працюємо на ринку дерев'яних будівель багато років, всі наші будівлі відрізняються винятковою надійністю і чудово стоять довгі роки.

 

Чудо-баня

 

Баня! Начебто миєш своє тіло, а на повірку і душу очищаєш.Це давно помітили наші предки. Не дивно, що на Русі лазня була чи не в кожній родині.Топили її раз на тиждень - банним днем ​​була субота. russian-steam Іноземці з жахом спостерігали, як в російських лазнях чоловіки і жінки забираються в загальну парилку (спільний помивши був скасований після указу імператриці Катерини Великої) і хльостають один одного березовими віниками.Багато гостей навіть порівнювали це з ритуальними тортурами. Насправді ж відбувалося велике чудо очищення не тільки душі, а й тіла.В народі кажуть, що «російська лазня вибиває дурь». Після хорошої баньки, дійсно, відчуваєш незвичайне почуття чистоти і бадьорості.Російський цар Петро 1 мав славу великим шанувальником лазні. На пошуки еліксиру вічного життя, яким у той час займалися багато лікарі, Петро говорив: «Еліксир добре, а лазня краще!».

 

Сплеск будівництва лазень в Європі стався після війни з Наполеоном, коли солдати російської армії будували лазні у всіх звільнених країнах і вчили європейців ними користуватися.Російські солдати вчили місцеве населення, як треба приймати баньку.

Источник: nordlesdom.ru

Возможно, вам понравится:

Будинки та лазні з оциліндрованих
Будинки та лазні з оциліндрованих
Баня 5 х 7,5 - будівництво лазні
Баня 5 х 7,5 - будівництво лазні
Будівництво каркасної лазні
Будівництво каркасної лазні

Віра Берхман: «Пишу перед лицем життя і смерті». Частина друга & Nbsp; & mdash; & NBSP; Ехо Москви в Санкт-Петербурзі
Але коли я підійшов до нього, щоб удома, ключ, kotorym я завжди otkryvala svou двері в кімнату, не otkryvalsâ.М. А. все хрипіла і хрипіла. Я ж дуже хотіла прочитати над нею молитви.А ключ не відчиняв кімнату. Що тут було робити? І раптом я зрозуміла, що це за те, що я забирала з А.

Будівництво лазні & quot; під ключ & quot; Омськ
Будівництво лазні & quot; під ключ & quot; Омськ
Ванна кімната
Ванна кімната
Будівництво лазень
Будівництво лазень

Похожие страницы:

  1. Будівництво Дачних Бань під Ключ
  2. Будівництво Будинків Бань під Ключ
  3. Будівництво Будинків під Ключ
  4. Будівництво Будинків Шале під Ключ
  5. Будівництво з газобетону під Ключ