Будівництво готелів і міні готелів в Санкт-Петербурзі, в Москві і в регіонах РФ

Апрель 16, 2015 – 16:45

Строительство гостиниц Будівництво готелів - це дуже складне завдання, тому як необхідно не просто створити абсолютно унікальне, презентабельне будівлю, ідеально підходящі для проживання туристів і гостей столиці та Санкт Петербурга, але й подбати про комфортний проживанні кожного з них.Врахувати побажання всіх клієнтів, практично неможливо, але з нами це більш реально! Компанія Домакс активно бере участь у розвитку даного напрямку будівництва, вважаючи його дуже навіть перспективним.При виборі самого місця будівництва готелю велику роль відіграє прив'язка до місцевості і ландшафтне розташування даної ділянки.Перш ніж зупинити свій вибір на якому то визначеному проекті, в першу чергу наші співробітники виїдуть на місце передбачуваної будови та зроблять необхідні геологічні проби грунту, які визначать склад грунту, наявність в ньому грунтових вод, а так же підземне розташування болотистих місць.З цього всього випливає так само і подальший вибір будматеріалу для майбутньої споруди.

 

Стадії будівництва готелів

 

Початкова стадія будівництва готелю компанією Домакс складається з планування проекту, розрахунку всіх необхідних матеріалів і риття котловану під фундамент з урахуванням кутів і рівня.Під основу фундаменту проводиться підсипка піщаної, гравійної сумішами.Сьогодні при будівництві готелів, наближених до водойми передбачається використання особливої ​​гідроізоляції на основі изола, яка прокладається як із зовнішнього, так і з внутрішньої сторони фундаменту для запобігання попадання вологи на дану конструкцію.
Використання висококласних матеріалів дозволяє конструкції витримувати величезні навантаження і бути досить міцною.

Источник: www.domax-fahverk.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво лазень
Будівництво лазень

«Співпраця продовжується до тих пір, поки клієнтові комфортно працювати з агентством» & Nbsp; & mdash; & nbsp; Російський PR-портал
Ми надаємо повний комплекс послуг «під ключ».Займаємося рекламою .. Клієнти з електроенергетики та інфраструктурного будівництва (найбільші інжинірингові компанії), в тому числі і Національна асоціація інжинірингових компаній працюють з нами близько 6 років.З багатьма з них за це ...

Омський мікрорайон під ключ & Nbsp; & mdash; & NBSP; Комсомольська правда
Грозний. Звичайно, ми також slyšali відгук: мовляв, квартири не «Râbinovke" невеликий, без балкона, виділена можна купити за гроші був технічним директором в gotovoe або zateât 'будівництво в інших частинах міста.Тут кожному своє. Особисто мене все влаштовує.


Похожие страницы:

  1. Будівництво з Блоків під Ключ
  2. Будівництво Будинків під Ключ
  3. Будівництво Зрубів під Ключ