Будівництво будинків з піноблоків

Май 4, 2015 – 00:24

Загальна площа: 114, 7 м ²

 

Розміри: 9.8х9.5

 

Ціна: 1612000 руб.

 

Загальна площа: 179, 8 м ²

 

Розміри: 13.3х9.9

 

Ціна: 2320000 руб.

 

Загальна площа: 299, 8 м ²

 

Розміри: 14, 6 х 17, 3

 

Ціна: 4007000 руб.

 

Всі ці будівельні матеріали являють собою компроміс: чим більше виграємо в теплозбереженні, тим більше програємо в міцності, і навпаки.Найтепліший, сильно насичений бульбашками ніздрюватий бетон, який має мінімальну щільністю, надзвичайно неміцний і застосовується тільки як утеплювач, а найміцніший і щільний, в якому бульбашок майже немає, слабо тримає тепло.«Золота середина» забезпечує обидва параметра - міцність і теплозбереження - на досить прийнятному рівні.Будинки з пінобетону і газосилікату, як і вдома з керамічних блоків виходять теплими і в той же час досить міцними.При цьому вартість будівництва будинку з піноблоків під ключ менше, ніж вартість цегляного будинку.

 

Всі особливості будівництва випливають з розумного компромісу між несучою здатністю та теплозбереженням ніздрюватого бетону.

 

Слід мати на увазі, що абсолютно все, що в архітектурно-планувальному відношенні може бути побудовано із цегли, можна відтворити і з пінобетонних, газосилікатних або керамічних блоків.Тому проекти будинків з піноблоків, по суті, ті ж самі, що і проекти цегляних будинків, з невеликими технічними доробками.

 

Товщина стін

 

При будівництві будинків з блоків можна обійтися одношаровими огороджувальними стінами.Так, зведення несучих огороджувальних стін товщиною 400 мм з газосилікатних блоків марки D400 дозволяє обійтися без додаткового утеплення, і будинок, призначений для постійного проживання взимку і влітку, виходить досить теплим і економічним в плані опалення.Для заміських будинків економ класу, які в основному використовуються влітку, а взимку-лише наїздами, цілком допустимо зробити огороджувальні стіни товщиною 300 мм.

 

Пристрій багатошарової утепленої стіни завжди пов'язане з проблемою конденсату, що утворюється на стику матеріалів з різною щільністю і теплопровідністю при падінні температури нижче «точки роси».Для того, щоб уникнути утворення конденсату, доводиться влаштовувати вентиляційний зазор між обробкою і утеплювачем, щоб видаляти водяна пара разом з потоком повітря.

Источник: www.zagdom.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво з газосилікату
Будівництво з газосилікату
ванна кімната під ключ .remsanteh.ru
ванна кімната під ключ www.remsanteh.ru
2-3-2 Перегородка з піноблоків
2-3-2 Перегородка з піноблоків

«Співпраця продовжується до тих пір, поки клієнтові комфортно працювати з агентством» & Nbsp; & mdash; & nbsp; Російський PR-портал
Ми надаємо повний комплекс послуг «під ключ».Займаємося рекламою .. Клієнти з електроенергетики та інфраструктурного будівництва (найбільші інжинірингові компанії), в тому числі і Національна асоціація інжинірингових компаній працюють з нами близько 6 років.З багатьма з них за це ...

Омський мікрорайон під ключ & Nbsp; & mdash; & NBSP; Комсомольська правда
Грозний. Звичайно, ми також slyšali відгук: мовляв, квартири не «Râbinovke" невеликий, без балкона, виділена можна купити за гроші був технічним директором в gotovoe або zateât 'будівництво в інших частинах міста.Тут кожному своє. Особисто мене все влаштовує.

Стіни з піноблоків показ: на
Стіни з піноблоків показ: на
фундамент під будинок з піноблоків
фундамент під будинок з піноблоків

Похожие страницы:

  1. Будівництво з Блоків під Ключ
  2. Будівництво Коровников під Ключ
  3. Будівництво Автосалонів під Ключ
  4. Будівництво дачних будинків під Ключ
  5. Будівництво Автомийки під Ключ