Март 25, 2019 – 18:52

Конструктивні елементи для огорожі оглядових колодязів будь-яких інженерних комунікацій від зовнішнього впливу забезпечують подвійну захист:

Сексуальные фото знаменитости Вы можете найти на нашем ресурсе.

кришка каналізаційного чавунного люка

підвищують безпеку пересування пішоходів і автотранспорту;

перешкоджають попаданню сміття і погодних опадів до вузлів ремонтних шахт, протистоять несанкціонованого доступу третіх осіб до важливих модулів системи тепло та водо постачання;

спрощують процес проведення регламентних і ремонтних заходів в дренажних магістралях, каналізації.

Важливо правильно підібрати каналізаційний люк з урахуванням передбачуваного навантаження, форм-фактора ревізійного або оглядового колодязя, виділеного бюджету.

Класифікація за матеріалами виготовлення

Чавунні. Витримують навантаження до 90т, міцні, термостійкі, термін служби - понад 85 років. Завдяки невисокій теплопровідності, магістральний елемент став основним при облаштуванні лазу до теплотрасах.

Це найдорожчі і великовагові вироби. Доцільно їх використання на проїжджій частині і в людних місцях (зняти кришку підручними засобами не вдасться).

Категорія об'єднує пристрої різної щільності металу - магістральні люки (навантаження до 40т), важкі (для ділянок з інтенсивним рухом транспорту), середні (для житлових зон), легкі з сплавів з низьким вмістом заліза і високою концентрацією вуглецю (навантаження не вище 1,5 т ).

Пластикові. Прослужать 50 років, стійкі до агресивних речовин і корозійних процесів. Люки підходять для самостійної установки при облаштуванні домашніх інженерних комунікацій, оскільки мають легку вагу.

Завдяки різноманіттю відтінків пластика, можна використовувати в якості декоративного завершального акорду, не порушуючи естетичність ландшафтного дизайну. Чи не рекомендована установка в місцях стоянки та проїзду транспорту.

Кришка люка фіксується різьбовим або прапорцевим з'єднанням, розпірним кріпленням.

Композитні (полімер-композитні, полімер-піщані). Виготовляються зі скловолокна, порошкоподібних наповнювачів і поліефірної смоли. Люки прослужать більше 5 десятків років, витримують температурні кореляції -60 / + 60 ° С, мають підвищену шумоізоляцією, довговічні, не токсичні.

Встановлюються виключно в скверах, парках, на газонах і місцях, де можлива навантаження не перевищить 40т. Найдоступніший варіант за вартістю з відмінними експлуатаційними характеристиками.

Форма має значення

Каналізаційні люки поставляються різної конфігурації: круглі і овальні, прямокутні та квадратні. Найпоширеніші - круглі вироби. Причин кілька:

матеріалів для виготовлення витрачається менше, відповідно - нижче ціна;

люк ніяк не впаде в шахту колодязя (квадратне виріб може пройти по діагоналі);

навантаження розподіляється краще, потрібна менша щільність металу.

Похожие страницы:

  1. Бамбукові шпалери для вітальні
  2. ​Обробка і захист гранітного покриття
  3. ​Види замків для сталевих дверей
  4. ​Морозостійкі пластини (ТМКЩ)
  5. Керамическая плитка для ванной комнаты