Сентябрь 20, 2019 – 20:34

Якщо вже є кімната, де хороше освітлення просто необхідно, то це кухня, тому майте це на увазі вже на самому початку ремонту. Кімнати, в яких достатньо світла, виглядають більше, а для приготування їжі хороше освітлення - це необхідність. Над верстатом встановіть точкові світильники. До стелі підвісьте світильник, поділений на кілька частин. Не забувайте, що освітлення - це ще й декоративний акцент: підвішений світильник додасть відчуття спокою і затишку.

За профессиональной юридической помощью Вы можете обратиться в копанию альтависта, стоимость услуг Вас приятно удивит.

Якщо є така можливість, встановіть великі вікна і широкі підвіконня, денне світло також можна імітувати за допомогою встановлених в нішах галогенових лампочок.

Чарівність «кухонного верстата» - робоча поверхня кухні

Надати чарівність кухні можна, вибравши відповідну поверхню верстата або іншими словами стільниці. Дерево завжди в моді, а правильний догляд за цим матеріалом дозволити йому прослужити довгі роки. Вражаюче виглядають столи з темною, екзотичної деревини, наприклад, венге.

Для більшого ефекту можна з декількох верстатів сформувати широкі столик для сніданків, округлити кути (це не тільки красиво виглядає, але і економить простір), а відрізані частини використовувати для полиць.

Барна стійка для сніданків відмінно підходить для більш маленьких кухонь та дуже корисна для вічно зайнятих сімей, в якій ні у кого немає часу на такі формальності, як обід за загальним столом - особливо в робочі дні. Меблі в сільському стилі для такої кухні-їдальні додасть затишок.

Як вибрати кухонний верстак

Навіть, якщо шафки в кухні виглядають досить просто, встановивши якісний верстак, кухня може змінитися до невпізнання.

Граніт. Це тверда, міцна поверхня, найчастіше матова або блискуча.

Бетон. Таку поверхню важко покрити, проте зусилля окупаються сторицею.

Бамбук. Можливо, це і не найпопулярніший вибір, але виглядає така поверхня бездоганно. Переваги бамбука: довговічність, міцність, екологічність.

Похожие страницы:

  1. Мозаика на дачном участке и продажа тротуарной плитки
  2. ​Правила вибору сантехнічного обладнання для ванної?
  3. Ідеї для зонування кімнати на вітальню і спальню
  4. ​ Вибір ламінату по класу зносостійкості
  5. Відновлення вікон за шведською технологією - так це вигідно