Октябрь 26, 2015 – 19:34

Глянцевий стеля з ПВХ, сліпуче білого кольору, еластичні, без запаху і заломів, що мають чудову якість - це стеля Lackfolie. Mattfolie - натяжні стелі такої ж якості і також виготовлені з ПВХ полотна, тільки матові. Descor - виробляються на основі тканинного полотна. А ось концерн Renolit виробляє натяжні стелі тільки з ПВХ, з різноманітною фактурою: матова, глянцева і сатинова, різна колірна гамма.Гідності німецьких натяжних стель:

Комфортабельные вип залы в аэропорту, отличный сервис при минимуме затрат.

асортимент полотен фірм Pongs і Renolit просто величезний;екологічно безпечні (підтверджено європейськими сертифікатами якості);з антибактеріальним покриттям;гарантія десять років.Недоліки:Основний мінус - ціна на полотна Pongs вище ніж на стелі російських виробників, що обумовлено більш високою якістю і характеристиками. Натяжні стелі Німеччині - це стелі преміум класу, середня ціна в залежності від регіону - від 260 руб. за 1 кв.метр.Якщо Ви виявили плівку коштує менше, не поспішайте купувати, подумайте чи дійсно це стеля з Німеччини. Пам'ятаєте приказку - «Скупий платить двічі».натяжні стелі

Російські натяжні стеліУ Росії полотно для стель проводиться тільки з ПВХ плівки. Вартість вітчизняних натяжних стель менше ніж у зарубіжних аналогів, при цьому якість не сильно поступається європейським виробникам.Колірна палітра стель з Росії звичайно поступається французькій або німецькій, в ній є тільки 15 колірних відтінків. Основні кольори: білий, блакитний, салатовий, бежевий і рожевий. Яскраві та насичені кольори, як у зарубіжних аналогів в палітрі відсутні.Натяжні стелі російських виробників поступаються за характеристиками імпортним:
стелі розтягуються важче, оскільки матеріал який використовується товщі ніж в імпортних аналогів;нерівномірне забарвлення, хоч і не помітна, але вона є;через недосконалу технології виготовлення можуть з'являтися отвори діаметром 1 мм.Переваги:
Поверхня стелі гладка і ідеально рівна;Використовується гарпуном кріплення, що в разі необхідності дозволить провести демонтаж;Гарантія на стелі російського виробництва до 15 років;Чи не обмежений термін придатності;Російські натяжні стелі не дорогі.Недоліки:
Можливі пошкодження - проколи, порізи;Через кожні 1,5 м є зварний шов.Діапазон цін на натяжні стелі російського виробництва варіюється від 250 до 800 рублів за 1 кв.м.Установка - монтаж натяжних стельЗвичайно натяжна стеля можна змонтувати й самому. Але якщо Ви не хочете вчитися на своїх помилках і встановлювати натяжна стеля за новою, краще зверніться у фірму яка цим займається.Витративши зайві 2-3 тис. Рублів, Ви отримаєте якісну, швидку установку без зайвого клопоту. До того ж буде гарантія і в разі необхідності можна пред'явити претензії.

Похожие страницы:

  1. Будівництво під Ключ в Севастополі
  2. Глянцевая тумба под ТВ от производителя
  3. Якщо ваш дизайн вас влаштовує