Май 31, 2015 – 18:17


Якщо вам набрид зовнішній вигляд вашої двері, ну або ви вирішили просто провести утеплення дверей вашого житла, існує чимало способів дати їм друге життя. Можна пожертвувати власними силами і часом, реалізувавши безліч бюджетних, але креативних ідей.

Вы можете посетить салон массажа АНГЕЛИНА и получить незабываемое обучение.

 Ринок дверей зі шкіряною оббивкою зараз великий, на будь-який смак і колір. Але і коштує така оббивка відповідно. Ви можете схитрувати і вибрати в магазині тканин вподобаний шкірозамінник, яким обклеїли дверну поверхню. Без великих витрат ви отримаєте унікальну і привабливу двері. Якщо вам до душі оббивка тканиною, сміливо використовуйте її в інтер'єрі. Способів оббивки текстилем багато і цю технологію регулярно показують у телевізійних передачах про ремонт. Текстильне оформлення двері можливо не дуже практично, проте дизайнери підтверджують, що виглядає воно оригінально і стильно.
Можна оформити двері за допомогою різної фурнітури (ґудзиків, брошок, заклепок). Або створити цілу мозаїку з яскравих і блискучих елементів. Добре приклеївши заклепки, ви отримаєте ефект стьобаного ковдри на дверній поверхні. Від вашої фантазії залежить, наскільки великим буде подив і захват гостей, які завдали вам візит. Використовуйте паперовий скотч і різнобарвну фарбу для додання двері об'ємного вигляду. Сміливо експериментуйте з відтінками, можливо у вас вийде створити авангардну двері. Різноманітність магазинних фарб і лаків дозволяє знайти спеціальне покриття, здатне перетворити ні чим не примітну двері в грифельну дошку для малювання або записів крейдою. Особливо добре для таких цілей підійдуть дерев'яні двері.

Похожие страницы:

  1. Будівництво з Цеглини під Ключ
  2. Вибираємо міжкімнатні двері
  3. Заміські будинки з дерева
  4. Оновлення нудної двері