Сентябрь 20, 2019 – 20:51

Іноді двері стають серйозною проблемою. Звичайні орні двері при відкриванні та закриванні займають значну частину простору або перешкодити доїхати в інше приміщення. Крім того, їм необхідно місце, в якому немає меблів. Такі проблеми допомагають вирішити розсувні двері і перегородки: вони допомагають розділити простір офісу або квартири.

Профессиональная пультовая охрана квартиры заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

В квартирі або офісі розсувні двері дозволяють візуально збільшити приміщення і створити кілька особистих просторів. Перспективи їх застосування досить широкі: перегородки можна кріпити до стелі, стіни або між двох стін. Залишається тільки правильно спланувати приміщення, враховуючи можливості мобільних перегородок.

Розсувні двері і перегородки

Розсувні двері і перегородки успішно використовуються для вирішення різних проблем: стильно поділити приміщення вільного планування, заощадити простір, створити цікавий і оригінальний інтер'єр. Встановлюючи розсувні стіни і перегородки, можна уникнути дорогих будівельних робіт. З іншого боку, перегородки, використовувані для поділу інтер'єру на зони, не дуже підходять для створення закритих, ізольованих кімнат.

Вони вузькі, тому не займають багато місця. Крім того, розсувні перегородки не тільки функціональні, але і стильні, вони чудово прикрашають сучасні інтер'єри.

Чим відрізняється стіна від кімнатної перегородки? Стіна - це цегляна, блочна або залізобетонна конструкція, яку не можна знести або змінити без спеціального дозволу. Перегородки можуть бути дерев'яні, цегляні, бетонні, а в нових будинках - з гіпсокартону.

Міжкімнатні перегородки зазвичай виготовляються з гіпсокартону, фанери, ДСП, ДВП. Для ванної кімнати доцільно вибирати перегородки з водостійкого пластику або скла. У великій кімнаті можна встановити прозорі (скляні) перегородки з алюмінієвих, пластикових або дерев'яних каркасів.

Розсувні двері або перегородки - це одна або кілька панелей, які, складаючись, відкривають прохід. Якщо розміри проходу близькі до простих дверей, конструкцію називають розсувними дверима. Якщо прохід ширше, вище і йде від стіни до стіни, від стелі до стелі - це розсувні перегородка.

Перегородки не є тримають конструкціями, але, якщо вони є в квартирі, самостійно переробляти їх не можна.

Типи кімнатних перегородок

До мобільних перегородок відносяться і звичайні ширми. Стаціонарні кімнатні перегородки можуть бути прозорими (скляними) і закритими (коли в каркас вбудовується дерево, фанера, гіпсокартон, алюміній або пластик). Міжкімнатні перегородки зазвичай роблять сліпими, використовуючи гіпсокартон або дерево.

Перегородки з гіпсокартону

Якщо для Вас найголовніше - це звукоізоляція, то кімнатні перегородки найкраще вибирати з гіпсокартону, а наповнювач повинен бути з кам'яної або мінеральної вати. Панелі з гіпсокартону кріпляться до металевого каркасу, який від стелі відділяється поліуретанової стрічкою. Для встановлюваних в квартирах перегородок досить одностороннього металевого каркаса. Якщо встановлені посилена рама і власники, то перегородка витримає вагу книжкової полиці або сантехнічного обладнання.

Похожие страницы:

  1. ​Окна Schüco. В чем их преимущества и почему вы должны выбрать именно их?
  2. ​Якісний ремонт туалету та ванної в сучасному стилі
  3. Які електрокаміни найкраще підійдуть для квартири?
  4. ​Косметический автоклав и медицинские решения в этой области