Ноябрь 17, 2018 – 16:55

Якщо почався капітальний ремонт всієї квартири або окремого приміщення, то заміна електропроводки обов'язково повинна бути внесена в список невідкладних справ. В основному в житлових приміщеннях проводиться прихована проводка електричного кабелю.

Монтаж прихованої електропроводки проводиться двома типами: у штробах всередині самої стіни і за обшивкою стін і стель.

Профессиональный ремонт Вашего гаджета от компанеии Apple, Вы можете заказать на сайте http://applekiev.com.ua/category/remont-iphone/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Головна вимога до електропроводки - це пожежна безпека. При влаштуванні проводки під обшивкою, кабель повинен поміщатися в спеціальну гофровану трубу, що буде додатковим захистом.

Для пристрою прихованої проводки проводиться штроблення стін. В цьому випадку дроти не будуть виступати назовні і псувати зовнішній вигляд. У стіні робиться спеціальне поглиблення, в яке йде укладання кабелю електропроводки. Це дуже довгий і трудомісткий процес. Багато «умільці», щоб уникнути великого обсягу роботи, вирішують замінити приховану проводку на видиму. В цьому випадку, кабель поміщається в пластикові кембрики і кріпиться по стіні.

Є простіший спосіб пристрою прихованої електричної проводки, яка не передбачає многометрового штробления стін і стель. Пропонований далі метод підійде тільки в тому випадку, якщо в приміщенні проводиться капітальний ремонт із заміною підлоги або підлогового покриття.

Так як за європейськими стандартами точки електроживлення знаходяться на висоті 60-80 сантиметрів від підлоги, то стає недоцільно руйнувати стелю для з'єднання електричного кабелю. Всі ці роботи повинні проводитися по стягуванню нового статі. В першу чергу, укладається кабель, підводиться до місць виведення проводів до точок харчування і кріпиться. На потрібну висоту штробятся стіни і, в пророблені поглиблення закріплюється кабель електропроводки. Коли все брудні роботи будуть закінчені, проводиться стяжка підлоги і пристрій підлогового покриття.

Якщо в приміщенні ведеться заміна підлоги, а зміна електропроводки не передбачено, то в цьому випадку, можна провести укладання нового проводу в стяжку підлоги заздалегідь. Кінці кабелю потрібно акуратно згорнути й сховати під покриттям підлоги. Коли настане час заміни проводки в приміщенні, залишиться тільки підвести кабель до точок харчування.

При виконанні робіт, пов'язаних з електрикою, не треба забувати про заходи безпеки, про засоби індивідуального захисту. І найкраще, якщо роботу по монтажу електропроводки зробить професіонал.

Похожие страницы:

  1. Будівництво будинку своїми руками.
  2. ​Поетапна установка холодильника
  3. Как утеплить деревянные окна своими руками
  4. Як пробурити свердловину своїми руками