Июнь 18, 2015 – 18:52
Гипсокартонний підвісна стеля прикручується до металевого каркаса. Прямі металеві профілі в два рази легше дерев'яних брусів і регулюються з точністю до мм.

Якісну теплоізоляцію Ви можете придбати на сайті: http://www.tdrkt.ru/teploizolyatsiya/ursa-geo-m-11/, ціни Вас приємно здивують.


У нашій конструкції всі профілі поміщені в одній площині, але все ж величезна частина робіт проводиться також, як при монтажі інших конструкцій. Приміром, раніше кожного по периметру на стіні прикріплюються крайні профілі.
Далі по кожному стелі на відстані, що відповідає розміру листів гіпсокартону, монтуються несучі профілі, до країв яких прикручуються листи. Між несучими монтуємо поперечні профілі. Як правило їх відразу ж встановлюють на кожній поверхні, але ми це робимо по частинах, Щоб помістити кожен каркас в одній площині.

Для того, щоб каркас не прогинатися в центрі, закріплюємо його до стелі фурнітурою, яка в свою чергу регулюється по висоті.
За підвісною стелею в кухні є ймовірність заховати всі труби, кабелі та недоліки, зробивши приміщення значно злагодженіше.
Якщо ви розглядаєте можливість обладнання підвісної стелі в кухні або житловій кімнаті, то можете забути про потрібні колись важких дерев'яних брусах. В реальний час взамін них використовують легкі металеві профілі.

Похожие страницы:

  1. Монтаж кроквяної системи даху
  2. ​Монтаж и обслуживание систем отопления
  3. Що треба знати при виборі паркетної дошки
  4. ​ Однокамерные и двукамерные стеклопакеты