Март 3, 2019 – 18:01

Граніт - дуже красивий і надзвичайно зносостійкий матеріал. Його використовують для обробки багатьох поверхонь. В облицюванні він виглядає красиво і дорого ...

граніт

У монтажі гранітної плитки немає нічого складного, кожен господар може з нею впоратися. Але, з часом, можна помітити, що плитка втратила свій чудовий колір і вже не виглядає так розкішно, навіть якщо її укладали за всіма правилами.

Самый популярный гипермаркет офисной мебели предлагает вашему вниманию широкий ассортимент товаров по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Для того щоб таке не сталося, граніт після укладання обов'язково потрібно обробити призначеним для цього складом. Взагалі гранітне покриття постійно потрібно захищати, відновлювати і очищати від забруднень. Ці дії дозволять надовго зберегти міцність плитки і захистити її від зносу.

Способи захисту граніту

На сьогоднішній день існують чотири способи обробки кам'яної поверхні для її захисту: глибока розмивання, кристалізація, лакове покриття, а також полірування та шліфування.

Кристалізацію проводять, використовуючи спеціальне рідке або порошкоподібний засіб, яке, завдяки термічному процесу робить плитку з граніту або мармуру більш зносостійкої. Після кристалізації плитка стає водонепроникною, набуває природний красивий блиск.

За допомогою спеціальної машини, з застосування кислоти і луги, виробляють глибоку розмивання. Однак цим методом користуються тільки перед покриттям плитки полімерами або процесом полірування.

Для меншого забруднення і легкості в догляді, плитку покривають спеціальними полімерними засобами. Вони допоможуть захистити плитку від впливу бруду, зроблять граніт більш блискучим і він буде набагато менше забруднюватися.

Під час експлуатації на плитці можуть з'явитися невеликі подряпини, вибоїни або відколи. Для реставрації гранітної плитки, в таких випадках, використовують метод шліфування та полірування. Якщо ж подряпини занадто великі, використовують клей для каменю.

Потрібно не забувати, що для того, щоб гранітні поверхні довше радували око, потрібно відповідно за ними доглядати і захищати. Для цього на поверхні, методом лакування, кристалізації і шліфування, створюється спеціальна плівка, яка захищає гранітну плитку від шкідливого зовнішнього впливу.

Для природного граніту небезпечні забруднювачі, такі як томатний сік, вино, лимонний сік, в загальному, все, що містить в своєму складі органічну кислоту. Вони проникають всередину каменя, псують його зсередини, через що камінь втрачає свій первісний блиск.

Крім лакування, шліфування та кристалізації за натуральним каменем потрібно правильно доглядати. Для таких поверхонь не потрібна часте вологе прибирання, найкраще очищати її за допомогою пилососа або використовувати спеціальні хімічні засоби: поліролі, які створюють на плитці захисну плівку.

У миючих засобах не повинно бути кислот або абразивів, вони негативно впливають на цілісність структури каменю. І ще, все ніжки на важкій або часто пересувається меблів повинні бути оббиті м'якою тканиною, що вбереже від подряпин на плитці.

Похожие страницы:

  1. Як правильно збити старе підлогове покриття!
  2. ​Поради щодо вибору офісного крісла
  3. Все про підлогове покриття