Май 23, 2015 – 09:14Виходячи з області свого застосування всі представлені на споживчому ринку системи кондиціонування можна розділити на кілька об'ємних категорій: RAC - побутові, PAC - напівпромислові, і Unitary - промислові системи повітряної вентиляції. Окремо хотілося б розглянути кожну з цих категорій, що входять до них кондиціонери та їх всілякі відмітні особливості, ну і звичайно ж області застосування.

Найнижча  ціна газоблоків на сьогоднішній день, не пропустіть!


Побутові. У цю категорію кондиціонерів входять всілякі моноблочні кондиціонери мобільних і віконних типів, а також настінні спліт-системи. Потужність кондиціонерів даного типу не перевищує 8,5 кВт. Даний варіант стане відмінним вибором якщо ви вирішили купити кондиціонер в Україні для квартири або офісу, а також котеджу, площа якого не перевищує 100 квадратних метрів. Варто відзначити, що всілякі виробники кондиціонерів побутової категорії глобальні конструктивні зміни в них не вносять, а всі доробки стосуються тільки зовнішнього вигляду і зниження шуму. Хоч і термін експлуатації зазвичай не перевищує і десяти років, однак кондиціонери за статистикою змінюють куди частіше. Це відбувається через те, що моральний вигляд кондиціонера застаріває, а на споживчий ринок постійно надходять моделі з оновленим дизайном і поліпшеним набором функцій.
Напівпромислові. Дану категорію складають кондиціонери всіляких типів, таких як касетні, канальні, колонні, стельові, настінні, складальні і багато інших. Потужність даних кондиціонерів не перевищує 30 кВт.

Похожие страницы:

  1. Різновиди кондиціонерів.
  2. ​Наливна підлога під дерево
  3. Основні види дверей