Июнь 22, 2015 – 19:41

Прикрасити стіну драпіруванням на тканинній основі можна своїми руками. Для цього по кутах, на стиках підлог, стін і стель, а також навколо отворів приклеюються або прибиваються широкі планки невеликої товщини. Потім встановлюється проміжний шар, так звана підкладка. Це може бути або синтетична, або бавовняна тканина. Оздоблювальну тканину закріплюють на планках, натягуючи полотно з усіх боків. Для обробки стін тканиною фахівці рекомендують застосовувати різні еластичні тканини. Дивовижно виглядає стіна, мешкаючи бавовною в суміші з віскозою. Такий матеріал нагадує блискучий шовк і має благородний вигляд.

Профессиональный вывоз снега ювао, цены на услуги Вас приятно удивят.


Тканини на рейки можна натягнути рівним полотном, а можна виконати декорування стін зі складками. Така обробка шикарно виглядає і здатна надати дизайну будь-якого приміщення вишуканість і неповторність.

Іноді при оббивці стін тканиною, спочатку виготовляють рами, натягують на них тканину, отримуючи готові стінові панелі, які потім вже монтують на стіни. Дивно виглядають стіни, оброблені тканиною однакового малюнка, але різних відтінків. Якщо залишилися клаптики після драпірування стін, ними можна прикрасити і частина меблів, наприклад, зробити декоративні подушки на диван. Даний варіант додасть інтер'єру квартири єдиний стиль і витонченість.

Похожие страницы:

  1. Утеплення фасаду будинку
  2. Оволодіння англійською
  3. Типовые конструкции полов
  4. Оновлення нудної двері