Декабрь 8, 2019 – 21:37

Сьогодні виробники випускають фарбу, яка підходить практично для будь-яких поверхонь. Залишається тільки правильно їх підготувати перед початком виконання основних ремонтних робіт в квартирі або будь-якому іншому приміщенні.

Вы можете узнать какой модный маникюр будет в следующем сезоне прямо сейчас.

Основні етапи підготовки:

Очищення.

Грунтовка.

Захист приміщення.

Що нову, що стару вже раніше загрунтовану поверхню, необхідно заздалегідь обробляти таким способом. Без проведення подібного роду підготовчих робіт весь подальший ремонт може зійти нанівець. Саме тому дуже важливо детально розглянути кожен згаданий етап, визначивши нюанси і головні особливості цієї діяльності, які вкрай важливо враховувати, щоб не допустити виникнення різних проблем зі стінами в найближчому майбутньому. Серйозне ставлення і акуратність - головні помічники в проведенні ремонту, навіть простого косметичного.

очищення

Перед ремонтом стелі і стіни необхідно очистити від різноманітних забруднень. Якщо поверхню обштукатурено - краще скористатися жорсткою малярської сіткою. Якщо ж вона пофарбована - досить просто протерти водою і дочекатися висихання поверхні. Буває так, що для фарбування раніше використовувалися лаки або дисперсійні олійні фарби. В цьому випадку доведеться перевіряти, наскільки добре ці матеріали тримаються. Можна прикріпити до поверхні клейку стрічку: якщо фрагменти покриття легко відстають - фарбу потрібно буде зчищати. Для цього знадобляться дуже гаряча вода і скребок. Коли покриття піддається, можна застосувати соляну або оцтову кислоту (3% -у). При наявності жирних плям видалити забруднення можна 2% -им содовим розчином, а плями іржі добре видаляються мідним купоросом.

Для проведення зачистки поверхонь, обклеєних шпалерами, існує безліч способів, але в основному застосовують воду для змочування і шпатель. Якщо є тріщини - обробити їх слід універсальної шпаклівкою (вона може бути застосовна для всіх поверхонь) або гіпсом (якщо тріщини глибокі). Після обробки необхідно висушити і відшліфувати поверхню.

Після того як поверхня добре очищена, можна переходити до наступного підготовчого етапу.

Грунтовка

Гарантувати стіни і стелі необхідно для гарного зчеплення поверхні з фарбою. Грунтовка на сучасному ринку будівельних товарів представлена у великому асортименті: для клейових, вапняних і масляних фарб.

Найбільш поширені такі види грунтовок:

Акрилова. Вона досить проста для застосування, дуже стійка і легка. Розчиняється звичайною водою.

Синтетична (масляна). Така грунтовка високоміцна, призначена практично для всіх поверхонь.

захист приміщення

Для початку необхідно захистити місця, не призначені для ремонту, від випадкового попадання фарби. Клейкою стрічкою потрібно замаскувати дрібні деталі (вимикачі, лиштви дверей і плінтусів, розетки і так далі). Місця з більшою площею - двері, вікна, підлога - Будь ласка, закрийте плівкою або газетами, зафіксувавши скотчем. Тоді ніщо не перешкоджатиме роботі.

На цьому етапи підготовки стелі, стін і самого приміщення підійшли до кінця. Залишається лише нанести фарбувальний матеріал на всі поверхні і залишити висихати, після чого можна сміливо задовольнятися якісним результатом.

Будь-які дії при ремонті потрібно ретельно планувати, це дозволить досягти чудових результатів при менших витратах.

Похожие страницы:

  1. ​Шпаклюємо стіни перед фарбуванням
  2. Промислові ворота - надійне придбання
  3. ​Наливна підлога під дерево
  4. Недоліки безрамного скління
  5. ​Підлогове покриття для кухні