Январь 3, 2016 – 10:05

Проріз навколо труби димоходу печі лазні необхідно закривати металом з тепловою ізоляцією з негорючого матеріалу - найдоступнішим є просіяний шлак. Детальний опис пристрою перекриття прочитайте, пройшовши по виділеній посиланням.
Очищення димоходу печі лазні.

Профессиональный срочный ремонт ноутбуков киев, качество выполненной работы и приемлемая стоимость Вас приятно удивят.


Через деякий час експлуатації кам'янки димар будь металевої печі лазні засмічується зі значним зменшенням тяги, а іноді, і повним її припиненням. Для очищення димоходу зазвичай радять використання осикових дров. Крім того, у фірмових печах є рекомендація очищення печі за допомогою сталевого тонкого троса з ершом на кінці.

Така міра допомагає тільки при періодичному і своєчасному (за наявності осикових дров) протапліваніі печі і ефективна в печах з прямим виходом димоходу. У сучасних фірмових печах для лазні з метою збільшення ККД димоходи робляться не прямі, а складної конфігурації з кишенями всередині корпусу. Їх засмічення, як правило, виявляється занадто пізно і перерахованими способами їх очищення практично неможлива.

Для якісної і швидкої очищення прямого димоходу печі лазні можна просто добре обстучать зовні трубу димоходу, а в зимовий час, при добре розігрітій каменке під час протоплювання лазні, в трубу потрібно кинути скачаний сніжок діаметром близько 80мм.

Можливо буде потрібно кинути кілька сніжок з інтервалами в 1-2 хвилини. Обидва варіанти досить ефективні, але мають один недолік - відстала від стінок димоходу сажа, вилітає з труби і засмічує прилеглу територію.

У фірмових печах для лазні (малюнок 7) такі способи можуть взагалі перекрити димохід, особливо це неприємно при використанні другого методу при розтопленої каменке.

Тому для гарантованої і нескладної очищення димоходу у всіх випадках і при будь-яких пристроях печей потрібно просто залити в димохід 2-3 ковшика води (взимку вода повинна бути теплою) з подальшою обов'язковою розпалюванням і прогріванням печі для запобігання іржавіння внутрішньої порожнини печі і деталей димоходу.

Такий метод очищення металевої труби надійний, працює безвідмовно навіть при повному перекритті димоходу кам'янки - сажа вилітає з труби в значно меншій кількості, ніж при звичайній топці.

Перед промиванням димоходу, обов'язково слід встановити яку-небудь тару перед дверкою зольника для збору зайвої води. Залишилася в печі лазні вода, після протоплювання кам'янки випарується, а жар усуне неприємні запахи, адже, як відомо, сажа має дуже стійкий і не дуже приємний запах.

Похожие страницы:

  1. Скляні двері для парних
  2. ​Фундамент для бані
  3. Як вибрати підвіконня