Сентябрь 12, 2015 – 18:49Димохід є важливою частиною системи опалення. Здоров'я мешканців будинку безпосередньо залежить від правильності роботи каміна або печі, тому грамотна установка димоходу дуже важлива.

Причин порушення роботи димоходу може бути декілька. І тут неважливо якість частин димоходу і матеріал виготовлення. Це, може бути, димар з нержавіючої сталі або керамічний димар, небезпека виникнення пожеж в будь-якому випадку не виключена.Печі й каміни не тільки зігрівають нас в холодну пору, а й можуть являти собою небезпеку для людини, якщо монтаж димоходу зроблений неправильно. Важливо перевіряти стан димоходу під час експлуатації, і краще всього довірити цю процедуру професіоналам. Проводити роботи з контролю стану димоходу краще на початку сезону опалення, в середині і в кінці.

Варто відзначити, що у випадку, якщо дим виходить з печі або каміна, замість того, щоб проходити через трубу, то, значить, відбулася зворотна тяга, що говорить про погіршення стану димоходу. Причиною такої несправності служить шар сажі в каналі димоходу. Крім того, потрібно пам'ятати що димар піддається впливу хімічно активних продуктів горіння, впливу високих температур, а, крім того, і низьких температур навколишнього середовища і конденсату.

Товщина утвореною сажі залежить від матеріалу виготовлення димоходу. Наприклад, якщо це димар

Димохід - металевий або керамічний, то сажа тут не затримається, але якщо це цегляний димар, то тут може зібратися багато сажі. Навіть з появою газових і рідкопаливних котлів, руйнують процеси в цегляних димоходах не слабшає. Навпаки, з'являються розлучення на стінах, а також і відкладення солей в димоході. Все це призводить до руйнування димоходу.


Для того щоб усунути наслідки цих дурних процесів важливо робити Гільзування димоходу, або з нуля переробляти шахту. Гільзування димохода- процес більш дешевий і оптимальний, в цьому випадку в димохідний канал вставляється нержавіюча труба. Гільзування допомагає позбутися проблем нерівних поверхонь і має ще ряд переваг.

По-перше, завдяки гільзування, зменшується кількість конденсату в трубах;
По-друге, поліпшується тяга;
По-третє, втрати тепла знижуються;
По-четверте, Гільзування сумісно з будь-яким видом опалювального приладу;
По-п'яте, Гільзування димоходу не викликає корозії, стійкі до дії кислот, тиску і температур;
По-шосте, Гільзування димоходу виключає засмічення.

Якщо ви турбуєтеся про те, щоб уберегти себе і своїх близьких від пожежі, то обов'язково перевіряйте засміченість димоходу сажею і робіть Гільзування. Збиток, нанесений пожежею, може обійтися в багато разів дорожче, ніж процес профілактики забруднень димоходу. Якщо ви правильно встановіть димар, і будете періодично контролювати його чистоту, то уникнете проблем пов'язаних із загорянням та отруєнням димом.

Похожие страницы:

  1. Побудова печі для лазні
  2. Канальные вентиляторы
  3. Начинаем строить дом
  4. Будівництво будинку
  5. Утеплення димоходу