Май 9, 2016 – 12:41Прийом їжі, відпочинок, і навіть робота - на веранді заміського будинку все це проведення часу стає удвічі приємним. Протягом декількох місяців в році зручна веранда дасть шанс приємно провести час не виходячи з дому. Вона дасть вам можливість бути на відкритому повітрі, погрітися на сонечку, милуючись на зелений сад. Але де ж повинна бути розташована веранда, щоб стати вашим улюбленим місцем? Давайте розглянемо деякі важливі моменти в пристрої веранди.

Веранда до будинку
Grant MacDonald
Розташування веранди по сторонах світу

Услуги аварийной канализационной группы в Запорожье Вы можете заказать на сайте: http://ukrpromkanal.com, цены Вас приятно удивят.


По суті, розташування веранди - це більше справа смаку господаря будинку, і залежить від кількості часу, який він планує проводити на веранді, кращого часу доби для посиденьок. Однак є деякі об'єктивні причини, що впливають на вибір розташування веранди по сторонах світу.

Одним з ключових моментів розташування веранди є доступність природного освітлення. Найчастіше, ми прагнемо влаштувати веранду так, щоб вона була прихована від поглядів перехожих, тобто, перебувала за будинком, з боку ділянки. Це цілком природно, адже веранда - продовження вашого будинку, і мало кому сподобається, якщо незнайомці будуть заглядати до вас «в гості».

Веранда в тіні

Якщо вхід на ділянку з півдня чи заходу, то веранда буде розташована у східній або північної стіни будинку, і іноді альтернативи немає. А це означає, що більшу частину дня вона буде в тіні. Що ж, це дасть, як мінімум, перевага в спекотні літні дні - можливо, веранда стане єдиним місцем, де можна буде посидіти в прохолоді зі склянкою холодного лимонаду. Якщо розмір ділянки дозволяє, можна задуматися про більш вигідному розташуванні веранди, наприклад, якщо вхід із заходу, можна примудритися розташувати веранду біля південної стіни будинку, а якщо вхід з півдня - то у західній. Тоді проблема з природним освітленням буде вирішена. Якщо ж ваш будинок побудований в глибині ділянки, то розташування веранди по сторонах світу залежить тільки від архітектурних особливостей будови. У кожного розташування є свої переваги і свої недоліки.

Похожие страницы:

  1. ​Високоякісні пильні диски
  2. Сучасні сходи для будинку
  3. Побудова печі для лазні
  4. Фундамент для прибудови до будинку