Январь 17, 2016 – 13:05

Але, в процесі роботи мій погляд мимоволі впав на будівельний ніж зі змінними лезами. Прийшло рішення спробувати шкребти фарбу цим ножем, адже лезо у нього досить гостре. Спробував - незручно. Вирішив спробувати чистити тільки самим лезом від ножа. Результат дуже навіть сподобався, в рази легше і ефективніше скла. Коротше справа пішла. Вже в процесі вирішив витирати лінолеум вологою тканиною, щоб прибирати отриману від засохлої фарби стружку, вона заважала зосередитися саме на неочищених плямах.

 Помітив, що по вологому лінолеуму справу йде ще краще - лезо ковзає по вологому лінолеуму, особливо його не чіпляючи і не залишаючи непотрібної потертості. Зате зустрічаючись з барвистим шаром, працює здорово. До речі, вже в процесі написання цих рядків у мене народилася ще одна ідея - протирати лінолеум шматочком тканини, змоченим в якому-небудь маслі, та хоч навіть в рослинному.

Може бути, лезо ножа буде ковзати по маслу ще краще, зберігаючи поверхню вже очищеного лінолеуму від зайвої потертості, і при цьому направляючи всі зусилля леза на пляму засохлої фарби. Ну, хто хоче, може поекспериментувати. Я вже сподіваюся, що мені не доведеться цим займатися, тепер навчений гірким досвідом я буду акуратний з фарбуванням. А, в разі чого, краще відтерти фарбу, поки вона не засохла.


Отож, у підсумку на всю процедуру я витратив пару годин, використовуючи при цьому кілька змінних лез для будівельного ножа. Забув сказати, що леза час від часу доводиться міняти, тому що вони втрачають свою гостроту в процесі скобления. Ось таким чином мені вдалося врятувати новий лінолеум і сімейний бюджет від зайвої розтрати.

Похожие страницы:

  1. Круглі кухонні столи - класика у вас вдома
  2. Вентилируемые фасады или системы дождя
  3. Отделка мансарды гипсокартоном
  4. Преимущества использования легких панелей