Июнь 14, 2018 – 15:48

Вентиляція, проектування, монтаж - «Клімат Буд» пропонує весь спектр послуг в області систем вентиляції та кондиціонування повітря, від проекту до пуско-налагодження і подальшого сервісного обслуговування. Наша компанія має кваліфікований штат співробітників, для проектування систем вентиляції та кондиціонування, і монтажу систем вентиляції в будь-яких обсягах. Наша компанія встановлює вентиляцію в житлових квартирах, будинках, в приміщеннях комерційного призначення це офіси торгово-розважальні центри, виробничі та складські приміщення.

Переваги роботи з нами - Успішний Досвід Роботи більше 10 років

Наша компанія успішно реалізувала сотні проектів з вентиляції та кондиціювання, в приміщеннях різного призначення. Маючи свій цех з виробництва повітроводів, ми реалізовуємо на сторінці https://climatbud.com.ua/catalog/ventilyatsiya.html монтаж вентиляції в найкоротші терміни. Ми маємо досвід з реалізації проектів від технологічних витяжок, в зону кухні, виробничі приміщення, до централізованої системи вентиляції в офісних будівлях, торгів-розважальних центрах.

Перебуваючи на ринку тривалий час, ми розвинулися в різних напрямках, в області вентиляції і кондиціонування. Ми надаємо послуги практично закривши повний цикл, від проектування виробництва вентиляції та монтаж його, до сервісного обслуговування і ремонту всіх кліматичних систем. Що дає перевагу над конкурентами, за часом очікування на виготовлення і монтаж систем, в якості наданих послуг по пуско-налагодження, гарантійного та післягарантійного обслуговування.

У нас ви можете замовити:

- Устаткування вентиляційне, вентилятори, приточно-витяжні установки з рекуператором і без, все системи вентиляції і кондиціонування, решітки дифузори анемостати;

- Замовити Автоматику для системи вентиляції та кондиціонування;

- Проект системи вентиляції та кондиціонування.

Приклади і варіанти виконання припливно-витяжної вентиляції:

- Припливно-витяжна вентиляція з електро-обігрівом;

- Припливно-витяжна вентиляція з водяним обігрівом;

- Припливно-витяжна вентиляція з електро-обігрівом або водяним обігрівом і охолодженням;

- Припливно-витяжна вентиляція з рекуператором, електро-обігрівом або водяним обігрівом, охолодження і без.

Похожие страницы:

  1. Як зробити за допомогою сантехніки та дизайну, ванну кімнату краше?
  2. ​ Що потрібно знати, перед тим як піти в магазин сантехніки?
  3. Стеклянные раковины для ванной комнаты: прозрачная роскошь
  4. ​Правила вибору сантехнічного обладнання для ванної?
  5. Процес індустріалізації житлового будівництва