Будівництво саун і лазень під ключ.

Июнь 1, 2014 – 13:35
Лазні та сауни, як стаціонарні

Будівництво саун і лазень увазі наявність певних знань у цій області.Побудувати російську лазню або фінську сауну, в якій відпочиває і тіло і душа непросто.Існує безліч нюансів, які необхідно врахувати, якщо Ви плануєте будівництво саун і лазень, щоб потім не було болісно боляче від витрачених даремно грошей.Не кажучи про більш складні і модних сьогодні турецьких лазнях (хамам) і римських лазнях.

 

Будівельна компанія «Інтерстиль» займається будівництвом турецьких і римських лазень, фінських та інфрачервоних саун, російських лазень вже більше 10 років і досить успішною у цьому напрямку.Це і невеликі приватні лазні і сауни, і місткі сауни і лазні в wellness центрах і spa комплексах.Будівництво саун під ключ, як же як і будівництво лазень під ключ, має виражену сезонність, тому радимо Вам почати пошук підрядника заздалегідь.

 

Будівельна компанія «Інтерстиль» готова запропонувати Вам на вибір різноманітні проекти бань і саун або спеціально для Вас створити індивідуальні проекти бань і саун.Індивідуальні рішення будуть відображати всі Ваші вимоги та побажання.Так само Ви можете самі розробити проект лазні або сауни, а ми втілимо його в життя - ми здійснюємо будівництво саун і будівництво лазень під ключ.Від самого стандартного проекту до ексклюзивного зі складним технічним рішенням, починаючи від розробки дизайну і всіх стадій проектування і закінчуючи поставкою обладнання, гарантійним і післягарантійним обслуговуванням.

 

Сьогодні не складе великої праці побудувати сауну або лазню в будинку: це може бути римська лазня, турецька лазня, російська лазня, фінська сауна, інфрачервона сауна.Кожна з них має свої відмінності і певні переваги. Перш ніж почати будівництво саун або будівництво лазень в будинку, необхідно визначитися - що саме ми хочемо отримати: сауну або лазню.

 

В першу чергу, сауна від лазні відрізняється вологістю і температурою повітря.Сауни мають сухий і більш гаряче повітря - до 110 градусів. Лазні відрізняються вологим і більш прохолодним повітрям - до 60 градусів.Але кожна з них виконує оду і ту ж задачу - прогріти тіло людини, розслабити м'язову напругу і емоційно очиститися.Інфрачервона сауна не волога і не спекотна - температура близько 60 градусів, але прогрів більш глибокий і інтенсивний - до 4-х см в глибину, проти 0, 4-0, 7см в будь-який інший сауні або лазні.До того ж інфрачервону сауну можна розмістити навіть в квартирі.

Источник: interstyle.com.ua

Возможно, вам понравится:

Будівництво каркасної САУНИ.mpg
Будівництво каркасної САУНИ.mpg
3D моделі лазень і саун. Проекти
3D моделі лазень і саун. Проекти
Будівництво лазень в
Будівництво лазень в

В Гарячому ключі побудують готель зі СПА & Nbsp; & mdash; & NBSP; DG-Yug.ru
Угода компанії zaklûčila з administraciej районі наміри побудувати місті-курорті 10-поверховий готельний комплекс 4-5 зірок 100 номерів з grâzevymi лазень і спа, фітнес-зал, лазні та басейну.Інвестиції - 400 млн рублів .. в радянський час.

Путіну влаштують баню з бурульками? & Nbsp; & mdash; & NBSP; Московський комсомолець
Побудова .. не передати це не більше зрозумів desatka prázdne šataûŝihsâ Будівельників.Один з них не для преси поділився, що в позначені владою терміни їм не встигнути здати спортивну споруду «під ключ»...

Похожие страницы:

  1. Будівництво Бань з Бруса під Ключ
  2. Будівництво Хамам під Ключ
  3. Будівництво заводу під Ключ