Май 3, 2015 – 07:09
Кожен вид дерева, залежно від методу його обробки, має різну тональність.
Так дуб - найпоширеніший матеріал з широким спектром відтінків. Це і світло - сірі кольори, і жовто - коричневі.

Оригинальные, качественные, деревянные кровати купить по самой выгодной цене на сегодняшний день.


У ясена переважають червоно - коричневі і жовті тони.
Бук має світлу палітру кольорів, але при гарячій водяній обробці він набуває насичено червоний колір.
При виборі відтінку паркетної дошки звертають увагу на тону вікон, дверей, меблів. Щоб не порушувати загальний інтер'єр квартири, все між собою повинно красиво поєднуватися.
При виборі виду паркету враховується стійкість деревної породи до перепадів вологості в приміщенні. Ці якості важливі при виборі необхідного лаку для продовження терміну експлуатації підлоги.
Враховуючи підвищену поглощаемость вологи, дошка з бука застосовується тільки для невеликих оздоблювальних фрагментів малюнка.

Тік має більш в'язку волокнисту структуру. Завдяки чому його можна використовувати для покриття підлог приміщень з підвищеною вологістю.
Сучасні технології обробки дерева дозволяють надавати будь-якій породі всілякі відтінки, без зміни волокнистої структуру.

Якщо вам важко у виборі паркету, необхідного для квартири або офісу, не варто експериментувати. Фахівці по квартирному дизайну допоможуть впоратися з цим завданням.
Дизайнери правильно підберуть будь-який малюнок, а також відтінок підлогової дошки, професійно підкресливши загальний інтер'єр приміщення.

Похожие страницы:

  1. ​Система захисту від протікання води
  2. Огорожа з необрізної дошки
  3. Робимо знімну квартиру затишною