Декабрь 18, 2018 – 16:53

Довідка про відсутність судимості, або просто довідка про несудимість, видається в ГУВС  в Інформаційному відділі.

Така довідка може бути необхідна в абсолютно різних ситуаціях, і на території країни, і за кордоном. Найчастіше, довідки про несудимість, вимагають надати консульські установи деяких країн для в'їзду в їх держава. Вперше прийняті на роботу вихователі і вчителі, в обов'язковому порядку повинні надати, довідку про несудимість. До тих, хто вже має стаж роботи, відноситься ч. 1 ст. 83 ТК, яка передбачає, припинити трудовий договір, якщо виникнуть підстави, які виключають можливість виконання обов'язків працівника згідно з трудовим договором.

Справка о несудимости в Киеве быстро и безпрепятственно поможет Вам устроиться на желанную работу.

Іноді отримати довідку про відсутність судимості в Києві необхідно тим, хто виїжджає за кордон, або при надходженні в іноземний навчальний заклад. Іноді виникає необхідність отримання довідки про несудимість неповнолітнім особам, які перебувають під піклуванням або опікою.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

- замовлення і отримання довідки в ГУВС Києва;

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ:

- нотаріальна довіреність;

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОВІДКИ

Необхідно надати наступні документи:

Паспорт громадянина України;

У разі зміни прізвища - копію свідоцтва про шлюб або розлучення;

Процес отримання довідки про відсутність чи наявність судимості регламентується згідно з наказом включаючи зміни.

Така послуга буде особливо актуальною для таких громадян України, яким в даний момент необхідна довідка про несудимість, але вони знаходяться за межами країни, не маючи можливості самостійного звернення до відповідних органів.

Перевірка заяв, за запитом надання довідки про несудимість або її присутності, непогашених або знятих судимостей, здійснюється згідно з даними ГУВС, УВС за місцем народження, з реєстраційними даними за місцем проживання або перебування, а в разі, якщо відомості в ході перевірки за обліками виявлені, відбувається перевірка за місцем засудження.

При підтвердженні відомостей скоєння діянь заявником, визнаних Кримінальним Кодексом України злочинними, відбувається інформаційний аналіз, згідно з положеннями на можливість зняття чи погашення судимості.

Похожие страницы:

  1. ​Переваги покупки квитків на літак онлайн
  2. Які електрокаміни найкраще підійдуть для квартири?
  3. ​Как найти грамотного дизайнера интерьера?