Май 30, 2015 – 06:56Установка системи кондиціонування і вентиляції підбирається залежно від типу будівлі і завдання, яку вона повинна виконувати. Наприклад, ті, які встановлені в житлових приміщеннях, істотно відрізнятимуться від тих, які стоять в комерційних будівлях. Також потрібно враховувати розміри і потужності кондиціонерів, є такі, які встановлюються в поїздах, літаках, автомобілях, для забезпечення комфорту пересування.

Оригинальные натяжные потолки Вы можете заказать на сайте: www.everest.in.ua, цены Вас приятно удивят.


Для підтримки технологічних процесів, що відбуваються в комерційних приміщеннях, використовуються зовсім інші кондиціонери. Тут важливо, щоб зовнішні фактори, такі як вологість і висока температура, не чинили ніякого впливу на діяльність, яка в них ведеться. Це виробництво інтегральних схем, операційні блоки в лікарнях. Тут повинен підтримуватися стійкий клімат, для мінімізації втрат і псування мікросхем. При більшості хірургічних операцій потрібна низька і стійка температура. В обох випадках, штучна вентиляція повинна бути під контролем і високої якості.

Принцип роботи кондиціонера заснований на процесі випаровування. Повітря, яке надходить в кондиціонер містить вологу. Цей пар перетворюється у воду, яка потім виводиться з кондиціонера, а надійшов повітря охолоджується. Це і призводить до зниження температури в приміщенні.

Сучасні системи вентиляції володіють високою потужністю і можуть справлятися з дуже високими температурами. У деяких моделей коефіцієнт корисної дії перевищує 100%.

Похожие страницы:

  1. Система напольного отопления с водой
  2. Як правильно вибрати вентилятор для ванни
  3. Будівництво Будинків під Ключ Зодчий
  4. Будівництво під Ключ Цегельний Будинок
  5. Фундамент для прибудови до будинку