Январь 28, 2019 – 18:16

. Для виконання зазначених вище вимог можливе застосування природної (свободнаяой), так і примусової, (механіческаяой) вентиляції. Це переважно стає актуально з установкою в кімнаті сучасних металопластикових віконних конструкцій.

Вызов электрика Киев недорого поможет Вам в кратчайший срок избавиться от проблем с электричеством.

До пристроїв, що забезпечує природну вентиляцію, відносяться: нещільності будови (конструкційні стики), стики закритих вікон і зовнішніх дверей, пропускання повітря зовнішніми стінами відповідно до DIN 1946-6, вентиляційні шахти, короткочасно відкриваються рами.

Рушійними силами природної вентиляції є навколишні споруда потоки повітря, а також термічні Потік повітря, що виникають в результаті різниці температур. Так, при наявності вітру всяке будова відчуває на собі його вплив. На зверненої до вітру стіні утворюється місцевість підвищеного тиску, а на протилежному боці будови - область зниженого тиску. Конструкційні нещільності в будівництві, в поєднанні з вітровим тиском і областю зниженого тиску зумовлюють проходження повітряних потоків крізь будова.

Відбувається в будівництві возухообмен в більшості своїй залежить від наступних факторів: швидкість вітру в безпосередній близькості від будівлі; нещільності в конструкції фасаду; орієнтація будівлі по відношенню до напрямку вітру; опірність фасаду вітровому впливу; розташування віконних і дверних конструкцій; будова будівлі, конфігурація кімнат (квартир).

Температурне премещенія повітря, виникає через різницю температур. У всіх приміщеннях премещенія повітря спостерігається безупинно, особливо під час опалювального сезону. Спрощено рух Потік повітря протікає відповідно до загальновідомим правилом: Тепле повітря піднімається вгору - студений повітря опускається вниз. А крім цього легко зрозумілого, природного потоку важливо враховувати і інші Потік повітря різного походження, що спостерігаються як всередині, так і поза кімнати, мають різні температурні особливості та показники тиску. У поєднанні з базовим Потік повітря в приміщенні вони формують остаточну картину повітряної циркуляції всередині будівлі.

Якщо температура повітря в приміщенні вище температури зовнішнього повітря, то в області вікна, вище "нейтральної зони" виникає область підвищеного тиску, а нижче нейтральної зони - область зниженого тиску. Умовою цього є рівномірний розподіл "нещільності" стиків віконної конструкції або ж елементарно відкрите вікно.

Ось що потрібно підкреслити: рідко бувають дні, коли в силу специфічних метеоумов рушійні сили природної вентиляції просто не виникають (наприклад, тиха тепла літня ніч, коли вітру немає, а температура повітря в кімнаті практично дорівнює температурі зовнішнього повітря).

Відзначимо що вентиляція залежить багато в чому від природних, природних факторів. Однак з приходом в будинку металопластикових євровікон мати щільний притул вплив природних чинників істотно ослабла. В такому випадку, нещільності будівлі не здійснюють достатнього повітрообміну. Тому, згода стандарту DIN 1946-6 приміщення, в яких встановлені вікна з суцільним ущільненням по периметру, повинні бути обладнані спеціальними вентиляційними мікроотворами в зовнішній стіні (в термінології DIN вони називаються Aussenwand - Luftdurchla "sse, ALD). При відсутності ALD вимоги до вентиляції приміщень при закритих євровікна не виконуються. Використання лише природної вентиляції не дозволяє, таким чином, реалізувати пристрій повітрообміну між приміщеннями будови і навколишнім середовищем при мінімальному енергоспоживанні. Постає питання про застосування примусової вентиляції.

Похожие страницы:

  1. ​Система захисту від протікання води
  2. Фундамент для прибудови до будинку
  3. ​Види замків для сталевих дверей