Декабрь 13, 2018 – 17:40

Газони слід поливати якнайчастіше, категорично не можна розташовувати їх близько грунтових вод. Другим важливим фактором вважається освітлення. Якщо газон не освітлений світлом, то рослинність буде слабка, незважаючи на докладені зусилля.

Немає сенсу розміщувати газон під ялинками. Варто також звернути увагу на грунт - газон любить родючу землю. Перед посівом слід прибрати з ділянки камені і сміття, потім видалити бур'яни і посипати майданчик гербіцидом раунду. Після того як пройде два тижні, скопайте ділянку і розбийте граблями землю.

Фото и видео для совершеннолетних на сайте go-go.pro/ в свободном доступе.

Зробіть ділянку рівним. Хорошим варіантом буде наявність водного Каточка. Можна взяти аркуш оргалита, покласти на ділянку і пройтися по ньому кілька разів. Потім перекладіть в інше місце, і ходите до тих поки не стане рівним всю ділянку.

Найкраще будувати газон на гладкій місцевості з ямою для сходження води. Для росту трави новачкам слід купувати прості суміші. Їх можна знайти в магазині, на упаковці має бути напис «спорт». Швидше за все, галявина НЕ буде насичено зеленого кольору, але босоніж по ній можуть спокійно ходити як діти, так і дорослі. Найміцніші верхові злаки, за рахунок яких формуються стебла і листя. Це житняк, пирій повзучий і гребенник. Суміш складається з декількох різновидів, які відрізняються по зростанню і розвитку. Це допомагає газону при будь-яких погодних умовах. Верхові злаки входять в саму надійну суміш.

Робити газон можна в будь-який теплу пору, головне встигнути до початку холодів. Погода повинна бути ясна і безвітряна. Земля повинна бути сухою, в жарку погоду слід зволожити грунт. Зазвичай садять близько п'ятдесяти грамів насіння на один квадратний метр. Слід враховувати, що для подальшого посіву та поліпшення газону знадобиться ще один кілограм насіння. Посів дуже легке заняття: розділити насіння порівну і посіяти по всій ділянці. Комфортно використовувати добрива, просто змішавши його з насінням. Після цього посипте насіння пухким торфом.

На закінчення полийте грядку обережно водою, бажано дощовою. Приблизно через тиждень з'являться сходи, слід постригти їх на один сантиметр. Три рази в сезон обов'язково підгодовувати газон: у весняний і літній час добривом з азотом (, а восени з калієм. Навесні, як тільки сніг розтанув, газон слід посипати добривом з азоту - така суміш швидко пожвавить його після морозів.

Похожие страницы:

  1. ​Автоматичний полив газону
  2. ​Ремонт в стилі Бароко
  3. ​Как клеить жидкие обои