Июнь 22, 2016 – 20:45

Малоповерхове будівництво-зведення приватних заміських будинків висотою в два-три поверхи. Сьогодні кожна сім'я має дачний літній будиночок або живе у власному будинку. У приватних будинках, для вільного пересування по поверхах просто не обійтися без сходів. Сучасні сходи є не тільки конструктивною частиною будинку, а й виконують декоративну функцію. Залежно від місця розташування сходів і вибирають її образ. Так наприклад, якщо сходи розташовані в прихожей, вільний простір під нею заповнюють шафками.

Современность вашему дому подарят модульные лестницы, которые очень удобны при монтаже и эксплуатации.

Сходи класифікують наступним чином:
в залежності від матеріалу з якого вони виготовлені
в залежності від геометричної форми

Сучасне суспільство не стоїть на місці. З кожним днем з'являються нові матеріали і технології, які володіють усіма універсальними властивостями. Сходи виготовляють як в ручну, так і купують готові в магазинах. Як основним матеріалів для виробництва каркаса сходів і ступенів використовують такі матеріали:

Древесіна- традиційний матеріал, що широко використовується в будівництві та побуті протягом многий століть. Сходи з дерева прості по виготовленню і монтажу, такі сходи найпростіше зробити самому. Дерев'яні сходи найчастіше є тимчасовою конструкцією, так як вимагають особливого догляду і умов експлуатації. Поверхня ступенів і поручнів необхідно кілька разів покривати захисним лаком, а для каркаса необхідно проводити розрахунок кріплення.
Метал найчастіше використовується для створення каркаса сходів. Металеві конструкції дещо легше, ніж дерев'яні, до того ж більш надійні (при правильному кріпленні). Також широко використовуються ковані металеві вироби, наприклад, для перил.
Скло матеріал, можливість широкого використання якого з'явилася не так давно. Скляні сходи найчастіше є дизайнерськими рішеннями, такі моделі підійдуть далеко не в будь-який інтер'єр. Завдяки особливим добавкам, що збільшує міцність і ударостійкість скла, стало можливим виготовляти скляні ступені.
Камінь-природний матеріал, що використовується найчастіше для декорування або облицювання поверхонь. Кам'яні лестніци- дуже дороге задоволення, до того ж вимагає пристрій міцних перекриттів. У приватних будинках такі сходи не використовують. Кам'яні сходи можна зустріти в адміністративних будівлях, вищих навчальних закладах, в музеях і театрах.


За формою сходи можуть бути:
Однопрогонові (прямі) лестніци- найпростіші і легкі в монтажі сходові конструкції.
Г- образні лестніци- найбільш поширений спосіб, що дозволяє розташовувати сходи в кутах будинку.
П-подібні лестніци- конструкції, відмінно підходять для будинків з високими стелями.
Гвинтові лестніци- єдині моделі, які займають мінімум місця в приміщенні.

Вибираючи сходи для будинку, необхідно враховувати кілька важливих нюансів:
вологість приміщення, а якому буде розташовуватися сходи. Наприклад, якщо приміщення холодне і сире, не варто купувати дерев'яну сходи, так як вона загніет, стане «сирий» і рухомий.
Площа приміщення-якщо площа невелика, форма сходів повинна бути Г- подібною чи гвинтовий. Не варто боятися сходів гвинтових з дерева-сучасні технології виробництва дозволяють зберігати міцність і надійність деревини, в будь-якій формі. Також такі сходи створюють затишок в кімнаті.

Сходи як і будь-які інші елементи інтер'єру необхідно продумувати на стадії проектування будинку.

Похожие страницы:

  1. Утеплення фасаду будинку
  2. Якісна плівка для будинку
  3. Сучасний дизайн вітальні
  4. Будівництво будинку