Август 3, 2015 – 18:38
Монтаж теплоізоляції

Теплоізоляційні плити спершу приклеюють до поверхні, а через кілька днів (потрібно дати клею остаточно висохнути) їх додатково кріплять до стіни за допомогою дюбелів. Тут потрібно пам'ятати, що притискні втулки не повинні видаватися над поверхнею плити.

Монтаж армуючого шару

Вы можете купить качественную краску для стен на сайте tikkurila.ua, цены Вас приятно удивят.


Для того щоб фінішна обробка трималася міцно, теплоізоляційний шар необхідно покрити спеціальною штукатурною сіткою. Без неї якісна установка мокрого фасаду просто неможлива. Для цього утеплювач спершу покривають спеціальним клейовим підставою, натягують сітку, а потім ще раз наносять клейовий шар.

Фінальна обробка

Найпростіший етап, який, однак, вимагає особливої ретельності. Якщо у майстра немає великого досвіду оздоблення стін в домашніх умовах, йому краще спершу потренуватися на який-небудь малопримітної поверхні, інакше всі огріхи потім довгий час будуть маячити на самому видному місці.

Як видно, нічого особливо складного немає, зате виконавши цю нехитру роботу, можна не тільки прикрасити своє житло, але і зробити проживання в квартирі набагато більш затишним і комфортним.

Похожие страницы:

  1. Тепла підлога під наливну підлогу
  2. Отделка мансарды гипсокартоном
  3. Недоліки безрамного скління
  4. Декоративные бетонные покрытия для пола