Июль 26, 2015 – 07:58Вентиляція здійснюється за спеціальними вертикальних каналах, з'єднаним з трубою, верх якої піднімається над коником покрівлі. У кухні і житлового приміщення свої, незалежні канали з корисним перетином кожного не менше 100 см2. Приплив свіжого повітря - через кватирки, які слід захистити металевою або пластмасовою сіткою від комах.

Вас беспокоит вопрос по поводу Вашего права на землю? Все очень просто, квалифицированные юристы помогут разрешить все земельные споры http://turiy.com.ua/zemelnyye-spory, цены на услуги Вас удивят. Не теряйте времени даром.


Каналізація в тимчасовому будинку не обов'язкова, а вода з мийки може зливатися по гумовому шлангу в виносної бак. Але краще все ж прокласти неглибокий канал від кухні до вигрібній ямі.

Кухонне обладнання можна доповнити навісними) шафами для посуду і продуктів.

Покрівля времянки

Вона теж виконується по обрешітці, яка кріпиться не між рамами каркаса, а поверх них. Крок обрешітки покрівлі становить приблизно 299 мм. За таким підставі можна відразу кріпити листи шиферу. Якщо робити дах з рулонних матеріалів, то поверх обрешітки слід спочатку укласти дощатий настил або листи ДСП, які попередньо необхідно прооліфити.

Зсередини стелю обшивають фанерою або дерев'яною рейкою з подальшим забарвленням. Якщо малюнок фанери або рейки сам по собі гарний, то замість барвників допустимо застосувати безбарвний меблевий лак, розбавлений розчинником в пропорції 1: 1. Остання порада, однак, непридатний, якщо вікна невеликі і звернені на північ - у будиночку буде темнувато.

Пропонований проект складений «по мінімуму»: розміри всіх приміщень зменшені до меж, що визначаються габаритами меблів та обладнання, а також нормами, існуючими для малогабаритних житлових будівель.

Площа приміщень ви можете збільшити самі залежно від ваших потреб. Перерізи та вузли несучого каркаса прийняті з запасом, достатнім для збільшення прольоту рам. Багато елементів спеціально спрощені для того, щоб такий будиночок міг побудувати людина, не мав раніше відношення до будівництва.

Використовуючи у вашому будинку-халупі розсувні двері, Ви отримаєте більше місця. Такі двері допоможуть зовсім по іншому планувати розташування речей у кімнаті.

Похожие страницы:

  1. Про переваги сирени
  2. Конструювання опалубки
  3. Утеплення стін
  4. Утеплення димоходу
  5. Планування ділянки.