Август 25, 2015 – 17:01
Так що, проблема номер один у використанні душовою - це необхідність регулярного (причому, одномоментного!) Протирання стінок і дверей (те, що їх скла). Без цього кабінка втратить свій «товарний» вигляд вже через півроку. Багато господинь дійсно замучувати, витираючи віно ця воду. Але, напевно, тут вся справа у звичці. Зате якщо «доглядати» за душовою добре, то і прослужить вона вам максимально довго, та й виглядати буде прекрасно.

Оригинальные и качественые фотообои купить Украина цена от Евростиль купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день. Огромный ассортимент товара и низкие цены Вас приятно удивят.


Причому подібна проблема спостерігається незалежно від якості скла. Це можуть бути душові кабіни з брендового магазину або ж більш дешеві варіанти - все одно доведеться мити двері кожного разу.

Проблема номер три, що чекають вас як власника душовою, полягає в неможливості набрати воду і розслабитися. Мабуть, кожен, у кого є кабінка, хоч раз шкодував, що не може напустити гарячої води, додати солі та пінки, та поніжитися годинку-дві. Адже прийняття ванни - це дійсно відмінний спосіб відпочити, розслабити м'язи і думки.

Як альтернатива, ви можете придбати душову з високим піддоном. Звичайно, з ванною це не зрівняється. Але, в той же час, ви зможе напустити води при бажанні і посидіти в гарячій «напів ванні».

Джерело: http://euro-style.kiev.ua/

Похожие страницы:

  1. ​Свадебное платье с разрезом еще один повод показать красивые ножки
  2. ​Міжкімнатні перегородки - необхідний елемент дизайну в сучасній квартирі
  3. Вибираємо котел для автономного опалення перетяжка кресел