Август 9, 2015 – 09:34Безліч видів підвісних стель ставить серйозну проблему вибору. Якщо вибір саме підвісної стелі обумовлений відносно простими перевагами, то який з них - це питання.види підвісних стельПідвісна стеля дозволяє приховати за ним технологічні конструкції (балки та інше), комунікації, водопровід, вентиляцію, систему пожежогасіння і все що може прийти в голову і поміститься в невеликому просторі.Але який, власне, стеля встановлювати?Найдорожчий і, можна сказати, елітний - це дерев'яний підвісну стелю. Це класика, ручна (найчастіше) робота і можливість радувати свої очі, а також викликати деяке захоплення у гостей, тому такі стелі не «приїлися» - вони відносна рідкість.види підвісних стель

На сегодняшний качество воды оставляет желать лучшего. Поэтому не так давно были придуманы фильтры для воды. приобрести сменные картриджи на фильтры Вы можете на сайте: http://www.nemofilter.kiev.ua/kartridzhi_k_filtram/ в разделе картриджи к фильтрам. Цены Вас приятно удивят.

При цьому цей вид стель самий непрактичний. Він пожежонебезпечний, схильний до гниття і не переносить вологе середовище. Частково зазначені проблеми допомагають вирішити спеціальні просочення для дерева, якими не варто нехтувати.Найбільш поширений варіант - це гіпс. Ці панелі прості у виробництві, легкі в установці, а також досить недорогі.Гіпс не горить, тому вони пожежобезпечні, але вологу не переносять. Такі панелі на вуличних конструкціях чи не поставити - розкиснути за рік. Зате їх можна пофарбувати, коли (якщо) вони втратять первісний вигляд.
Кварцові і базальтові панелі не горять, волога їм дарма - можна ставити навіть на вулиці. Але ці панелі складно пофарбувати. Крім того вони м'які - тобто в середину елемента важко встановити, наприклад, датчик пожежоохоронної сигналізації, або ж, більш великоваговий, гучномовець.Спосіб виготовлення увазі використання тонкого скло (або базальтового) волокна в якості основи. Такий матеріал поступово виділяє мінеральну (теоретично найнебезпечнішу) пил. Зате такий матеріал хороший звуко та теплоизолятор.
Окремо варто сказати про металевих стелях. Робота з жерстю освоєна давно і надійно. Такі стелі вельми міцні, пожежобезпечні і набагато легше переносять несприятливі умови використання. Їх легко мити. Тому якщо стеля планується в приміщенні з особливими гігієнічними властивостями (наприклад кухня кафе чи ресторану) - то вони оптимальний вибір.Правда в деяких випадках потрібно врахувати що метал - це екран для електромагнітних хвиль. А це може бути як добре - захистить як комунікації від зовнішніх впливів, а також захистить від впливу хвиль випромінюваних комунікаціями і підвищить інформаційну безпеку (потенційному «шпигунові» буде важче впіймати і розшифрувати «паразитні сигнали», які виходять від комунікацій).Також і погано - WiFi мережа не достукається до другого (або навпаки) поверху. Але ця проблема легко (за допомогою кабелю та другої точки доступу) вирішується.види підвісних стельКрім того не варто забувати що залізо схильне до корозії. А це може стати проблемою в майбутньому.Загалом, при виборі стелі - потрібно не тільки і не стільки вибирати серцем і очима, скільки враховувати безліч факторів експлуатації майбутніх стель. Тут і пожежобезпечність, міцність, можливість ремонту (як без заміни - наприклад фарбуванням, якщо вицвів весь стелю, так і заміною окремих елементів - якщо, приміром, протікання зверху), гігієнічні якості, електрофізичні і стійкість до несприятливих середовищ.Якщо вибрати правильно стеля - він може прослужити не одне десятиліття і не завдасть жодного незручності. А якщо ж термін служби не важливий - то можна сміливо вибирати просто серцем і очима. Тільки те що сподобалося і красиво через рік може перетворитися на труху. На все ваша воля.

Похожие страницы:

  1. Види друку на футболках
  2. ​Види мідної крівлі
  3. ​Походження натяжних стель
  4. Утеплення стін
  5. Все про рольставні