Февраль 14, 2019 – 18:43

Стільниця з натурального каменю - дуже дорогий варіант, але як же багато і оригінально вони виглядають! Мармур і онікс використовують не завжди, так як структура у них пориста і м'яка. Найпопулярніший камінь - граніт. Він дуже міцний, з гарним дзеркальним блиском, буває з різними відтінками і малюнками. Поверхня не боїться води, побутової хімії і гострого ножа. Недоліки: висока ціна і велику вагу.

Вы можете оформить кредит в Кропивницком благодаря ресурсу https://moneyveo.ua/ на самых выгодных условиях на сегодняшний день.

Роблять стільниці і з натурального дерева: дуба, бука, тика. Вони красиві, але вимагають дуже обережного використання і догляд за ними досить складний. А ось матеріал ДСП з полірованим або лакованим покриттям є дуже навіть «бюджетним варіантом».

База для стола може бути також виготовлена з нержавіючої сталі, керамічної плитки або загартованого скла.

Метал відрізняється довговічністю, його легко підтримувати в чистоті, стійкий до вологи і температурних перепадів. Недолік: для гладкості потрібно полірування і категорично не підходить для класичного стилю.

Загартоване скло використовується для різних вставок, виглядає дуже ефектно. Недоліки: низька зносостійкість і складність у відході, дорого.

Стільниці з кераміки чудово підходять для стилю кантрі. Недоліки: забруднення швів між плитками і від удару можуть з'явитися відколи.

Встановити стільницю самостійно цілком можливо, якщо у Вас є навички роботи з деякими матеріалами. Заощадити можна досить пристойну суму. Але іноді в вартість самої стільниці входить і її монтаж, поцікавтеся про це у продавця. Робота з такими матеріалами як ДСП, МДФ, деревом вимагає акуратності і досвіду. У разі деформації або невірного розпилу Ви вже не зможете виправити становище. Стільницю з дорогого або складного матеріалу краще віддати в руки професіонала. А ось робота з плиткою може у Вас вийде дуже якісної і акуратною, адже Ви ж робите для себе.

Якщо Ви зважилися робити монтаж самому, то спочатку проведіть демонтаж старої стільниці. Потім за шаблоном розпиляти нову модель. Обов'язково обробіть кромки. Проведіть кріплення і стикування частин, герметизацію плінтуса. Виріжте отвори для раковини і змішувача. Переміщати готову стільницю потрібно обережно, щоб не з'явилися тріщини, відколи. Всі виміри робити дуже точно і акуратно.

Після всіх зусиль і робіт Ваша кухня заграє новими фарбами, ефектами, функціональністю і в цьому величезну роль зіграє Її Величність - кухонна стільниця.

Похожие страницы:

  1. Кафельная плитка для кухни
  2. ​Як закрити тріщину на стелі
  3. Как выбрать перфоратор?
  4. Яка паркетна дошка краще
  5. ​Підлогове покриття для кухні