Январь 17, 2016 – 13:01


Нещодавно зіткнувся з проблемою - як очистити лінолеум від фарби. Почалася ця історія досить банально. Затіяв ремонт у квартирі своїми силами. Через брак досвіду в цій справі зробив прикру помилку - спочатку постелив новий лінолеум на підлогу, а потім згадав про фарбування міжкімнатних дверей. Для того щоб не забруднити фарбою лінолеум вирішив накрити підлогу старими газетами. Як не старався вберегти лінолеум від крапель і потьоків фарби промах все ж допустив. Мало того, що окремі бризки і дрібні краплі фарби все-таки потрапили на підлогу, так ще й не помітив, як наступив на окремі плями ногами.

 Деякі ляпки розтер ногами прямо на «місці злочину», а деякі закарбувалися на лінолеумі вже з моїх підошов. Додатково до всього - я не відразу помітив, що накоїв. Вся ця картина відкрилася мені тільки через кілька днів, коли я прибрав газети з підлоги. Коротше, результат невтішний - чимала площа нового лінолеуму виявилася покрита плямами і краплями капітально засохлої білої фарби.


Перше, що спало на думку - спробувати відтерти плями фарби яким-небудь розчинником. Під руку попався «Уайт-спірит». За допомогою шматка змоченої в розчиннику тканини почав терти засохлу фарбу. Результат нульовий - засохла фарба не піддалася растворителю. Зазнавши поразки, я вирішив звернутися за допомогою до «всезнаючому» інтернету. На різних сайтах фахівці розповідали, як без особливих проблем врятувати лінолеум від свіжих плям фарби. 

Пропонували всі ті ж розчинники різних марок. А, от з уже засохлої фарбою рецептів ефективної боротьби знайшлося набагато менше. Все в основному зводилося до порад спробувати чимось зішкребти плями або зрізати їх разом з тонким верхнім шаром лінолеуму. Оптимізму мені такі ради не додали. У думках я вже розпрощався з новим шматком лінолеуму в 12 м ? Та плюс хороший шматок роботи по заміні.

Похожие страницы:

  1. Заміські будинки з дерева
  2. Гіпсові листові матеріали
  3. Полы из линолеума
  4. Який будинок будувати?