Декабрь 5, 2018 – 18:27

Як вибрати шпалери, види шпалер

Одним з важливих моментів в облаштуванні квартири, є вибір шпалер. Адже від того, які стіни будуть в квартирі, залежить не тільки інтер'єр, але і настрій, яке він буде передавати.

Сучасний ринок дуже багатий різними видами шпалер. Найдешевшими на сьогоднішній день, вважаються паперові шпалери. Вони бувають одношаровими і двошаровими, у яких склеюються два шари паперу, а малюнок друкується тільки на верхньому. До паперовим шпалерам відносяться і кашировані, з глибоким опуклим рельєфом, що повторює надрукований малюнок.

Вінілові шпалери - це шпалери з паперовою основою і вініловим покриттям, це дає шпалер підвищену міцність і запобігає від утворення цвілі і грибка.

Профессиональное строительство домов строительство домов заказатьпо самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Також існують шпалери, які імітують шовкову тканину - це тонкі з рельєфним або гладким малюнком, вони виконані на паперовій основі з вініловим верхнім шаром, в який додана шовкова нитка. У продажу можна знайти і флезеліновой шпалери. Ці шпалери не потребують попередньої просочення, клеяться дуже легко. Вони повітронепроникні, а також володіють маскуючою якістю. Застосовуючи їх при обклеювання можна приховати нерівності і різні тріщини на стінах. Флезеліновой шпалери зручні тим, що клеєм змащується не власними шпалери, а стіна, що дає можливість підібрати малюнок з високою точністю, також як при поклейке фотошпалер зі збігом малюнка.

Якщо необхідно поклеїти стіни кухні, ванній або коридору, то обклеювання самоклеючими шпалерами буде найкращим варіантом. Ці шпалери хороші тим, що ними можна обклеїти не лише стіни, а й двері і навіть меблі, створюючи тим самим єдиний затишний інтер'єр.

Також для обклеювання стін, якщо дозволяють кошти, можна придбати шпалери з натуральних волокон. Ці шпалери за ціною дорогі, так як виконані з паперу, до якої прикріплюються нитки вручну. У таких шпалерах використовується в якості матеріалу папірус, бамбук і очерет.

Також виробництва, що випускають шпалери на сучасному етапі, стали виробляти покриття з кори коркового дуба. Ці покриття останнім часом широко застосовуються в декорі стін, так як пробка вважається дуже легким і еластичним матеріалом, який не пошкоджується від ударів, володіє звукоізоляцією, прекрасно тримає тепло, а також не накопичує пил.

Сучасний ринок шпалер не обійшовся і без стеклообоев. Такими шпалерами можна обклеювати будь-які нежитлові приміщення, з будь-якою поверхнею стін, починаючи від дерев'яних і бетонних, і закінчуючи металом і пластмасою. Ткутся такі шпалери з волокна, виготовленого з чистих в екологічному плані матеріалів: кварцового піску, вапна, доломіту і соди. Дані шпалери мають ряд позитивних якостей. Поряд з високою міцністю, вони вогнестійкі, звуконепроникні, шпалери мають високу водостійкість.

Похожие страницы:

  1. Как выбрать генератор?
  2. ​Как клеить жидкие обои
  3. ​Как выбрать рольставни?
  4. Як вибрати підвіконня
  5. ​Міжкімнатні двері і їх види