Ноябрь 21, 2018 – 16:32

Перед тим, як приступити почати закладати тріщини на поверхні стелі, потрібно щоб місце передбачуваного укладання розчину було ретельно очищено. Потім ця поверхня змочується водою до повного його просочування. Стельові тріщини зашпаровують в кілька прийомів і невеликими частинами.

Тріщини на стелі можуть з'явитися в результаті усадки будинку, зміщення плит або в результаті укладання неякісних покрівельних матеріалів, які пропускають вологу на даху. Щоб цього не сталося, покриттю покрівлі необхідно приділити підвищену увагу і використовувати перевірені часом матеріали. Наприклад, добре себе зарекомендувала гнучка черепиця Tegola.

Вы можете оформить срочный кредит по паспорту онлайн на самых выгодных условиях на сегодняшний день.

Отже, приступаємо до самостійної закладенні тріщин. В ході виконання першого етапу проводитися укладання розчину в V-образне поглиблення і розмазувати його по всій площі дна. Перед процесом нанесення другої порції розчину, потрібно спочатку переконатися, що перша порція просохла і затверділа. Розчином другої порції заповнюється 2/3 об'єму тріщини. Другу порцію також необхідно розмазати. Відразу ж, як тільки розчин другої порції стане твердим можна зайнятися останнім етапом забивання тріщин. Тепер нанесення розчину і його затирання має проводитися на рівні поверхні стелі. Непрофесіонал відразу не зможе визначити, скільки розчину потрібно брати в одній порції, і для цього необхідно зробити так: перша порція повинна відміряють, використовуючи звичайну столову ложку. За допомогою ложки потрібно зачерпнути стільки розчину, щоб зверху утворилася горочка, і швидко накинути в потрібному місці. Після чого, використовуючи кельму або ту ж ложку, зробіть укладку розчину, акуратно розмазуючи по всьому поглибленню. Для додання розчину пластичності потрібно додати трохи клею ПВА в співвідношення 1 порція клею на 10 порцій розчину. Використання такого розчину повинно відбуватися в мінімальний термін, так як доданий клей призводить до того, що схоплення розчину стає значно швидше.

Виробляючи ґрунтовку поверхні, на яку згодом завдають штукатурку, також передбачається додавання клею ПВА. Додавши води можна приступати до процесу нанесення першого шару штукатурки, використавши для цього кисть. Якщо ж об'єкт вашого замазування НЕ тріщина, а пристойна площа поверхні стелі, то нанесення розчину проводитися в один шар. Для цього потрібно використовувати спеціальну опалубне дошку, довжина якої більше ширини, яку має ремонтируемая поверхню. Дошка повинна бути забарвленою щоб уникнути прилипання до неї розчину. При нанесенні розчину враховується така площа нанесення, яку можна повністю накрити цією дошкою. Після нанесення дошку потрібно притиснути. Підтримку опалубних дощок роблять з використанням двох розпірних дошок, довжина яких трохи більше, ніж висота приміщення.

Похожие страницы:

  1. ​Як зробити отвір в стіні
  2. ​Дизайн дитячої кімнати
  3. ​Як зробити свій сайт самому