Октябрь 26, 2017 – 17:12

Заміна застарілих дерев'яних на нові ПВХ вікна змушує задуматися багатьох людей про гідне оформленні віконних прорізів. Звичайні фіранки і тюль не завжди добре виглядатимуть в сучасному вбранні. Ну, а в разі якщо в будинку бігають дітки і живуть тварини, то дорогі портьєри моментально зіпсуються. Отже, порятунком стане придбання жалюзі і римських штор.

Жалюзі в інтер'єрі

Декоративный кролик шиншилла купить по аамой выгодлной стоимости на сегодняшний день.

Які бувають жалюзі

Приблизно сім років тому цей механізм вважався незвичайним і дивовижним. Сьогодні йому вже ніхто не дивується, навпаки білі жалюзі з алюмінію користуються великою популярністю для інтер'єру офісних приміщень, а решта матеріали більше визнані в житлових приміщеннях.

Позбутися від одноманітності зможуть зразки різних кольорів, дерев'яні або бамбукові, фактурні, з малюнками або фотографіями.

За ознакою жалюзі можна розділити на горизонтальні, вертикальні, арочні.

Виготовляють їх з дерева, алюмінію, пластику і тканини.

За типом декору вони поділяються на римську штору, плісе, жалюзі з фотографіями або малюнком і рулонні.

Якщо людина визначилася з варіантом і функціями штор, то необхідно підібрати їх матеріал. Слід зауважити, що металеві жалюзі міцні і прослужать довгий час, але натуральне дерево буде виглядати незрівнянно і підійде до будь-якого стилю в інтер'єрі. Пластик не вважається міцним матеріалом, але зручний в утриманні і коштує недорого. Новим напрямком і лідером продажів по праву є жалюзі на тканинній основі.

Горизонтальні жалюзі Вертикальні жалюзі Арочні жалюзі

Позитивні якості

Чи не займають багато простору, особливо якщо мало місця в приміщенні. Чи не заважають відкривати або закривати вікна, можна спокійно ставити на підвіконня квіткові горщики і тут вони не завадять.

Прямим обов'язком цих «віконниць» є захист від світла і прямих сонячних променів, а це у них добре виходить і не важливо, який у них матеріал, колір і фактура. Ще однією особливістю є те, що можна регулювати нахил пластин, частково затемнюючи кімнату або залишаючи як і раніше світлою, але не дозволяючи сонячним променям проникнути в приміщення.

Не існує таких віконних прорізів, де неможливо встановити жалюзі. Вікна мансардних поверхів з легкістю обладнають цими раціональними механізмами, ймовірність змонтувати їх в віконну раму дозволяє з комфортом застосувати їх для вікон з нахилом. Додавання електричного приводу з дистанційним управлінням набагато спростить повсякденне регулювання оснащення кімнати світлом.

Цінність декорації цих чудових «віконниць» ще не зовсім розпізнано. Поєднання різних фотографій і малюнків на різнокольорових пластинах створює незабутнє враження.

В принципі така конструкція довговічна, і треба дуже сильно постаратися, щоб вона прийшла в непридатний стан. Хоча бувають і такі випадки.

Доглядати за цими конструкціями дуже просто: металеві жалюзі можна мити разом з віконним прорізом м'якою губкою, дерево можна протерти вологим серветкою, тканинні можна просто пропилососити.

негативні якості

При сильних сонячних променях жалюзі з металу нагріваються, а дерев'яні втрачають свій солідний вигляд. Саме тому їх не встановлюють в сильно освітлюваних сонцем кімнатах.

На пластикові жалюзі необхідно вимагати сертифікат у виробника, іноді у них зустрічаються браковані вироби.

Не завжди виправдана висока вартість є мінусом цих бамбукових і дерев'яних виробів.

Похожие страницы:

  1. ​Види мідної крівлі
  2. ​Які бувають двері
  3. ​Жалюзи на окна