Июнь 10, 2019 – 13:59

Напевно, більшість людей при згадці про лазню уявляє собі спорудження, складену зі звичайних дерев'яних колод. У сучасних умовах для зведення такої звичайної баньки потрібні хороші фінансові вкладення. А для будівництва власними силами - спеціальних знань, спец. засобів і великих трудовитрат.

Так як пристрій лазні з дерев'яних деталей вимагає серйозних грошових витрат, на допомогу приходять інші більш дешеві альтернативні матеріали. До таких будівельних матеріалів в першу чергу слід віднести газобетон.

Вы можете приобрести качественную упаковку для своей продукции на сайте http://ukrsich.kiev.ua/upakovka по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

При будівництві лазні з газобетону можна знайти як плюси, так і мінуси. Для будівництва з газобетону ви значно заощадите не тільки фінансові кошти, але свої трудовитрати, а також скоротіть терміни будівництва. Але така споруда має деякі недоліки.

Основні характеристики матеріалу

Блоки з газобетону - це найперспективніший будівельний матеріал в даний час. Основні характеристики газобетонних блоків відповідають головним параметрам, які необхідні для будівництва лазні своїми руками.

Баня з газобетону

Зазвичай газобетонний блок виробляється за стандартними габаритами: 100 * 250 * 625 мм. Для виробництва цього матеріалу виготовляють суміш, яка складається з цементу, піску, вапна, води і дрібнодисперсного алюмінієвого порошку. У спеціальному автоклаві з вище зазначеної суміші утворюється твердий склад. В автоклаві в процесі реакції лугу з алюмінієвим порошком склад спінюється, що в затверділому стані забезпечує пористість блоку. Пориста структура газобетонного блоку забезпечує таку здатність, як висока теплоізоляція.

Не дивлячись на свої габарити при стандартних розмірах, блок важить всього близько 8 кг. Це властивість не впливає на високу міцність газобетону. Залежно від марки цементу, який додається в вихідну суміш, готовий газобетон витримує навантаження від 1,5 до 3,5 кгс / см. Газобетон поєднує в собі відмінні характеристики по легкості, міцності і теплоізоляції.

розміри газоблоку

Якщо розглядати блоки з газобетону з точки зору монтажу, то такі блоки перевершують всі наявні в даний будівельні матеріали. Так як блок відрізняється невеликою вагою, кладку з нього робити дуже легко і швидко. З стандартного блоку за допомогою звичайних ручних інструментів можна виконати конструктивні елементи потрібних розмірів і форм.

З газобетонних блоків можна зводити будь-які споруди, включаючи житлові, так як цей матеріал відрізняється високим ступенем тепло- і звукоізоляції. Крім цього, газобетон має високу ступінь пожежної, відповідає всім вимогам екологічної безпеки.

Але, на жаль, не дивлячись на свої відмінні характеристики, газобетон має і деякі недоліки.

До недоліків цього матеріалу можна віднести:

Незважаючи на свою міцність, газобетон досить крихкий на злам. При будівництві лазні з газобетонних блоків на особливу увагу потребують фундамент. Так як фундамент буде потрібно надійний, в першу чергу варто розглянути варіант монолітного стрічкового фундаменту. Такий фундамент відрізняється від інших найменшою усадкою. Крім цього при зведенні стін через кожні 3 - 4 ряди блоків бажано використовувати армовану металеву сітку.

Газобетон відрізняється високою вологопоглинаючого здатністю. Це властивість дещо ускладнює оздоблювальні роботи, а також може викликати підвищену вогкість. Кілька відкоригувати цю здатність дозволяє застосування спеціальних грунтовок глибокого проникнення.

Так як структура газобетонного блоку пориста, до таких стін щось закріпити надійно не вийти. Найкращим виходом з такої ситуації можна назвати використання різних спеціальних кріплень. Крім цього в складі блоку міститься незв'язана вапно, яка прискорює процес корозії.

Коли всі основні переваги і недоліки газобетону розглянуті, можна зробити деякі порівняння, які остаточно розставлять всі крапки. А при будівництві вам не обійтися без обладнання і техніки яке можна вибрати на сайті аж до малого бетонного заводу.

Похожие страницы:

  1. Завершили ремонт - перевозимо меблі
  2. ​Дизайн-проект квартир под заказ
  3. ​Цветовое оформление спальни
  4. ​Види замків для сталевих дверей