Архітектурне проектування підприємств і житлових будинків в Гродно

Май 26, 2014 – 07:20
В Гродно побудували 36

Як легко і швидко будують будинки і цілі міста наші діти! Вони самі собі і архітектори, і інженери-будівельники, і прості робітники.Задумали - і ось вже зводять мереживний замок з піску або строгу конструкцію з дерев'яних кубиків.Підійде для здійснення планів будівництва пластилін, папір, навіть сніг... Дивляться на це дорослі і поблажливо посміхаються: у житті, а в будівництві зокрема, все набагато складніше.І перш ніж побачити в натуральну величину свій будинок або будь-яке інше споруда, має бути чимало часу віддати не тільки самому ходу будівництва, але й такому малозрозумілому для більшості людей процесу як проектування.

 

Архітектурне проектування - це рід професійної діяльності, що включає розробку ескізних та робочих проектів на будівництво, реконструкцію, модернізацію або ремонт об'єктів.

 

У списку організацій і підприємств, які виконують проектні роботи, є проектні організації Гродно, успішно працюють на ринку проектування будівель не одне десятиліття, і молоді колективи, які заявили про себе креативними проектами.

Источник: www.gip.by

Возможно, вам понравится:

Сауни під ключ - готова сауна
Сауни під ключ - готова сауна
Будівництво Бань будинків
Будівництво Бань будинків
Будівництво будинку за 15 днів
Будівництво будинку за 15 днів

138 семей хабаровчан, пострадавших от наводнения, получили сегодня новое жилье  —  Новости Хабаровска на dvnovosti.ru
В краевой столице были сданы сразу три дома: два из них — в новом городском микрорайоне малоэтажной застройки «Осиповка», и 10-этажный дом на улице Юнгов. В «Осиповке» на улице Широкой семьи пострадавших от стихии получат 51 квартиру в двух трехэтажных домах.

Будівництво пасивного будинку
Будівництво пасивного будинку
Будинок під ключ
Будинок під ключ

Похожие страницы:

  1. Будівництво Будинків під Ключ Іпотека
  2. Будівництво Будинків під Ключ Лен Обл
  3. Будівництво Будинків під Ключ Челни
  4. Будівництво Будинки під Ключ Гродно