Брусові будинки «під ключ»

Сентябрь 20, 2014 – 14:03
Будівництво будинків під ключ

Будівництво брусових будинків від компанії «Теремок» виробляється за особливою технологією.Грамотний підхід до дерев'яного будівництва гарантує довговічність житла і його високу функціональність.

 

Для зведення брусових будинків під ключ використовується матеріал заданої форми, який називають профільованим брусом.Такий будматеріал дуже зручний: він дозволяє точно підганяти кожну деталь.Це гарантує високу швидкість зборки будівель, а також відсутність необхідності виконання додаткової обробки.

 

Для будівництва можна використовувати брус наступних типів:

 
   
 • з заокругленим профілем;
 •  
 • з оциліндрованою профілем (зі зняттям фасок);
 •  
 • прямокутний (клеєний або моноліт).
 •  
 

Перш, ніж приступити до дерев'яного будівництва, необхідно ретельно обробити матеріал за допомогою антисептичних засобів і додати йому бажаний відтінок.Говорячи про брусових будинках, не можна не згадати про їх комплектації.Починати слід з фундаменту. Зазвичай віддають перевагу фундаменту стрічкового дрібно-заглубленного типу.Він припускає виїмку родючого шару грунту за допомогою спеціальної техніки.Далі йде етап піщаної та щебеневої підготовки. Він включає в себе укладання геотекстилю, пошарове трамбування щебеню і піску, укладання гідроізоляції, закладку комунікацій.

 

Наступний етап дерев'яного будівництва - зведення стін і перегородок.Несучі стіни зводять з профільного або клеєного бруса: міцний матеріал не тільки витримує великі навантаження, але і дозволяє зберігати тепло всередині приміщення.При зведенні заміських котеджів також необхідно влаштовувати перекриття.Звичайно як перекриттів використовуються балки 100х150 мм. Дошки обробляють спеціальними антисептиками, щоб будинок служив максимально довго.Після створення підлоги і перегородок на всіх поверхах, можна переходити до зведення покрівлі.

 

Покрівля будь-якого проекту компанії «Теремок» - це кроквяна система з дощок розмірами 40х150 мм.Дах утеплюють мінеральною або базальтової ватою, монтують на ній вітро-пароізоляцію.Фінальний етап - оздоблення. При бажанні Ви можете оббити будинок всередині і зовні вагонкою, проте брус і сам по собі естетичний і не вимагає спеціальної обробки.

Источник: oooteremok.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво будинку за 15 днів
Будівництво будинку за 15 днів
Будівництво будинків із цегли
Будівництво будинків із цегли
Будівництво дерев яного будинку
Будівництво дерев'яного будинку

Новий корпус дитячого садка «Теремок» відкрився в селі Каясула & Nbsp; & mdash; & NBSP; Ставрополь правосуддя
Новий корпус ДИТЯЧОГО зараз «Теремок» відкрився в русі Kaasua.. Під оплески колег завідуючої дитячим садом В. Фартушніковой, яка пропрацювала тут сорок п'ять років, був вручений символічний ключ від нової будівлі дитячого саду.І після ..

Будівництво будинків з
Будівництво будинків з
Будівництво будинку під ключ
Будівництво будинку під ключ
Будівництво будинків під ключ від
Будівництво будинків під ключ від

Похожие страницы:

 1. Будівництво Будинків під Ключ Лен Обл
 2. Будівництво Будинків під Ключ Херсон
 3. Будівництво Будинків під Ключ Терем