Будівництво будинків-шале під ключ

Март 30, 2014 – 05:12
А от другий поверх традиційно

Кожна країна має свої традиції будівництва житла, які, перш за все, обумовлюються особливостями клімату та архітектурної спадщини.У невеликих містечках Центральної Європи, розташованих у гірській місцевості, дуже поширені практичні будинки в стилі шале.Останнім часом це архітектурне напрямок стає популярно і в Росії, на батьківщині різьблених теремів і дерев'яних зрубів.Компанія «ІСО-10» реалізує проекти з будівництва шале, які зможуть стати прекрасним місцем для життя за містом.

 

Компанія "ISO-10" пропонує домашній жарт для комфортного життя в гармонії з природою

 

Особливості жарти

 

Ispol'zuemye матеріали. Будівництво будинків в стилі шале osuŝestvlâetsâ від фронтальної масиву дерева і натурального каменю.Перший поверх будинку, де розташовуються загальні зони (кухня, їдальня, вітальня та ін.) Та допоміжні приміщення, виконується з каменю (оштукатуреного пінобетону або цегли).Другий поверх, де знаходяться спальні, будується з дерева.

 

Конструкція. При будівництві шале під ключ зводиться полога двох-або чотирьохскатна дах з звісом довжиною до 1, 5-3 метрів.По периметру будинку розташовуються балкони. Характерними ознаками стилю шале також є елементи оформлення фасадів: масивні дерев'яні огорожі на балконах, віконниці на вікнах, ящики та горщики з квітами.Такий будинок дозволить сховатися від холоду суворою зимою і насолодитися навколишнім пейзажем і квітковим ароматом влітку, сидячи за чашкою чаю на широкому балконі.

 

Переваги шале

 

Економічність. Будівництво житла повністю з каменю по кишені далеко не кожній родині.В шале другий поверх виконується з недорогого клеєного бруса, що підвищує цінову доступність таких будинків.

 

Безпека. Всі технічні приміщення та інженерні комунікації, а також кухня, їдальня, кінозал, кабінет, санвузли розташовуються в кам'яній частини будинку.Другий поверх, виконаний з дерева, зазвичай включає тільки спальні і дитячі кімнати.Такий поділ житлових і допоміжних зон підвищує надійність і безпеку споруди.

Источник: iso-dom.ru

Возможно, вам понравится:

Будинок 800 кв.м в стилі & quot; Шале & quot; на
Будинок 800 кв.м в стилі & quot; Шале & quot; на
будинок в стилі шале як побудувати
будинок в стилі шале як побудувати

Новий корпус дитячого садка «Теремок» відкрився в селі Каясула & Nbsp; & mdash; & NBSP; Ставрополь правосуддя
Новий корпус ДИТЯЧОГО зараз «Теремок» відкрився в русі Kaasua.. Під оплески колег завідуючої дитячим садом В. Фартушніковой, яка пропрацювала тут сорок п'ять років, був вручений символічний ключ від нової будівлі дитячого саду.І після ..


Похожие страницы:

  1. Будівництво Будинків Бань під Ключ
  2. Будівництво Будинків під Ключ це
  3. Будівництво Будівель під Ключ
  4. Будівництво Будинків під Ключ
  5. Будівництво Будинків Екб під Ключ