Від канадських до солом'яних - огляд способів побудувати свій повноцінний будинок...

Май 17, 2015 – 00:43
Будівництво швидкомонтованих Від канадських до солом'яних - огляд способів побудувати свій повноцінний будинок за місяць  
100 років тому фантасти і футурологи пророкували, що в майбутньому всі будинки будуть збирати з модулів, як конструктор, причому в дуже стислі терміни.Так і є. Сьогодні на будівництво будинку -конструктор, сендвіч-дома, монолітного будинку з пінобетону і незнімної опалубки, з солом'яних блоків йде від 2 тижнів до місяця.Збирати конструкцію можна самому, всією сім'єю або з товаришами, а також найняти бригаду досвідчених будівельників.Вартість таких житлових об'єктів у власному виконанні починається від 7 тис.руб. за «квадрат». Як і з яких матеріалів можна побудувати справжній будинок за місяць, у скільки це обійдеться і з чим доведеться зіткнутися - в матеріалі НГС.НЕРУХОМІСТЬ.  
Демонстраційний солом'яний будинок у дворі Новосибірського монтажного технікуму  
Демонстраційний солом'яний будинок у дворі Новосибірського монтажного технікуму  
Сендвіч  
Технології збірки будинків з сендвіч-панелей (SIP-панелі, «екопан») називають канадськими та фінськими.На ринку малоповерхового житлового будівництва Новосибірська вони представлені досить широко.Прийшли «сендвічі» в Сибір не більше 10 років тому і перший час особливою популярністю не користувалися.Зараз, за ​​словами Євгена Пономарьова, директора компанії «Будівельний двір», інтерес до них значно зріс.Фінський варіант - це система СИП-панелей, які виготовляють на заводі і збирають на місці.Без каркаса. Замість нього всередині конструкції є з'єднувальний сухої брус.«Теплозбереження в такому будинку максимальне», - обіцяє Євген Пономарьов.

Источник: vk.com

Возможно, вам понравится:

строительство каркасных домов
строительство каркасных домов
Переваги Канадських будинків
Переваги Канадських будинків
Канадський будинок під ключ
Канадський будинок під ключ

Що зміниться в БДТ після реконструкції & Nbsp; & mdash; & nbsp; Відомості
У місті було створено спеціальну комісію за кольором під керівництвом майстерні художника Михайла Матюшина, яка з'ясувала, що в центрі дуже мало зелені - справжній кам'яний мішок і це діє гнітюче.Вони вирішили ..

Похожие страницы:

  1. Будівництво монолітних будинків під Ключ
  2. Будівництво заміських будинків під Ключ
  3. Будівництво Маленьких Будинків під Ключ