Каркасно-щитовые дома

Май 25, 2015 – 01:00
Дачные деревянные дома с

Чому заміські каркасно щитові будинки стали настільки затребуваними? Відповідь криється в унікальних технологічних якостях, що забезпечують гідний рівень комфорту! Перш за все, це низькі ціни на кінцеві будови і утримання будинку завдяки особливим методам будівництва.Каркасна основа гарантує підвищену стійкість і надійну міцність конструкції, знижуючи при цьому витрати на використання матеріалів.Основна вага і силове навантаження бере на себе жорсткий дерев'яний каркас, ребра якого сконструйовані у вигляді решітки, що нагадує структуру бездоганних бджолиних сот.Легка маса такої будівлі не вимагає складного, дорогого і глибокого фундаменту за високими цінами.

 

Економічно вигідні характеристики обумовлені також особливостями панельних стін, які виготовлені за типом листкового пирога.Подібні щитові будинки стоять недорого, так само енергоефективні та практичні.Усередині щитів прокладається спеціальний утеплювач, тому стіни, як в термосі здатні зберігати прохолоду влітку, а взимку накопичене тепло.Замовляючи заміське житло економ класу під ключ, ви зможете вигідно і швидко окупити своє придбання.Будівництво таких будинків сьогодні вибирає Москва, СПб і багато інших сучасні міста! Наші популярні проекти можна купити і побудувати як за допомогою нашої компанії, так і самому.

Источник: sdbgp.ru

Возможно, вам понравится:

Заказать баню под ключ в Нижнем
Заказать баню под ключ в Нижнем
каркасно щитовые дома под ключ
каркасно щитовые дома под ключ

Що зміниться в БДТ після реконструкції & Nbsp; & mdash; & nbsp; Відомості
У місті було створено спеціальну комісію за кольором під керівництвом майстерні художника Михайла Матюшина, яка з'ясувала, що в центрі дуже мало зелені - справжній кам'яний мішок і це діє гнітюче.Вони вирішили ..


Похожие страницы:

  1. Будівництво панельних будинків під Ключ
  2. Будівництво Канадських Будинків під Ключ
  3. Будівництво Комбінованих Будинків під Ключ
  4. Будівництво малоповерхових будинків під Ключ