Будівництво дерев'яних будинків під ключ

Июль 4, 2014 – 11:03

Строительство деревянных домов под ключКомпанія Комплексне домобудівництва пропонує Вам послуги з будівництва дерев'яного будинки під ключ.

 

Немає нічого краще, ніж жити у власному будинку.При цьому сучасний дерев'яний будинок з клеєного бруса або панелей тепер можна замовити у фінського виробника.

 

Ми працюємо з перевіреними фабриками Фінляндії, що гарантує Вам високу якість будинку, його відповідність суворим будівельним нормам і гарантію виробника.

 

Основні етапи зведення дерев'яного будинку під ключ:

 

proektnaja-dokumentatsija-chast-3-1 1 Виберіть проекту майбутні акти фінської будинку.

 

Ні zabyvajte CTO а саме вибір проекту не є головним Etap Будівництво майбутнє діє будинок.Ми запропонуємо вам більше 200 готових різноманітних проектів дерев'яних будинків або розробимо унікальний індивідуальний проект за вашими ескізами;

 

2.Визначення вартості будинку.

 

Після того як ви повністю визначитеся з бажаним проектом (впевнені в розташуванні виходу на терасу; вирішили, які саме вікна будуть в кухні і кімнаті для гостей), ми порахуємо повну вартість комплекту будинку і надамо точну будівельний кошторис.

 

Далі з вами буде укладений договір на придбання та доставку комплекту будинку на вашу ділянку;

 

51dfef34c0609 3. Складання креслення.

 

Коли договір вже успішно укладено, рівно через три тижні ми передамо вам архітектурні креслення, які включатимуть в себе розрізи і фасади з висотними відмітками, плани з прив'язками перегородок.

 

Також вам передадуть креслення фундаменту (розрізи і креслення по габаритам);

 

 
4. Виготовлення на заводі вашого майбутнього будинку.

 

На заводі у Фінляндії обраний вами комплект будинку буде виготовлений за фінськими інноваційним будівельним технологіям протягом близько десяти тижнів.

 

Після цього коробка будинку повністю готова;

 

5.Підготовка вашої ділянки.

 

Ми готуємо ділянку для зведення будинку таким чином: будується фундамент, потім реалізуються проекти по електриці, інженерії, водопостачанню, вентиляції, опаленню.

Источник: complexdomstroy.ru

Возможно, вам понравится:

Монолітне будівництво будинку
Монолітне будівництво будинку
Будівництво монолітних сходів
Будівництво монолітних сходів

Финам.Info и платформа МирТесен представляют конкурс «Бизнес - Полуострову Свободы»  —  Финам info
Ну, и как вы думаете, далеко ли "отпустит" административный ресурс России Крым? Поэтому ваш конкурс - это выпуск пара в свисток, так как причины вам никто не сможет правильно определить (по разным причинам) и, тем более, их устранить: не может же административный ресурс отрубить сук, ..

За 9 месяцев 2014 года в Новосибирске построено 904 тысячи кв. метров жилья  —  ЛюдиИпотеки.рф
Всего за 9 месяцев выполнено под ключ 2308 квартир, что составляет 17% от общего количества введенных квартир. 39% новостроек .. Что касается индивидуального жилищного строительства, за девять месяцев 2014 года введено 873 дома общей площадью 145,653 тысяч кв. метров.

Похожие страницы:

  1. Будівництво під Ключ Україна
  2. Будівництво під Ключ з Пінобетону
  3. Будівництво під Ключ Росія
  4. Будівництво під Ключ що Це Значить
  5. Будівництво під Ключ що Значить