Зимовий каркасний будинок під ключ

Май 25, 2015 – 01:00

Каркасні будинки на заміських територіях зводяться швидко і відносно недорого.Для того щоб побудувати зимовий каркасний будинок під ключ не потрібно задіяти важку підйомну техніку, а отже, витрачати зайві гроші.Значною перевагою є те, що каркасний будинок або котедж можна зводити в будь-який час року, на відміну від цегляного або бетонного будови.

  Каркасный дом зимой  

Як правило, заміські будинки зводяться не тільки для того щоб проводити там літо, а й для всесезонного проживання.Тому, варто віддати перевагу зимовим каркасним будинкам під ключ, які зводяться за тією ж технологією, що і дачні будиночки, але з використанням допоміжних високоякісних матеріалів.Для того щоб будинок можна було опалити в холодну пору року лише за допомогою вбудованого каміна, чи не встановлюючи індивідуального опалення, стіни необхідно гарненько утеплити.Для цього використовується мінеральна вата або пінополістирол. Обраний утеплювач із зовнішнього боку зашиваються стружкової-цементними плитами високої якості.Після чого плити обробляються спеціальною фасадною штукатуркою.Другий варіант - обшиваються сайдингом.

 

Якщо зимовий каркасний будинок під ключ зводиться асами своєї справи, значить, не варто переживати, що холодний вітер буде через щілини проникати всередину кімнат і виганяти тепло.Будинок, зведений за такою технологією, дуже швидко прогрівається, а завдяки низькій теплоємності стін, чудово утримує тепле повітря.

 

Каркасні будинки під ключ недорого - це оптимальний варіант для людей, які бажають за короткий проміжок часу звести власне житло за містом або в межах мегаполісу.Завдяки тому, що для будівництва приватного житла використовується і застосовується тільки натуральна деревина, мікроклімат залишається на належному рівні в будь-який час року.Крім цього, вікна і двері також встановлюються тільки дерев'яні.

 

Каркасні будинки під ключ недорого можуть бути різних архітектурних форм, при цьому не потрібно закладення масивного фундаменту.Зведення зимових каркасних будинків під ключ недорого може бути здійснено, як за типовими, так і за індивідуально розробленими проектами.Втілення в реальність типового проекту, як правило, обходиться дешевше, але індивідуальний план дозволяє здійснити всі свої творчі мрії та дизайнерські задуми.

Источник: ecopanstamen.ru

Возможно, вам понравится:

Будинок під ключ з басейном під
Будинок під ключ з басейном під
Будівництво дерев яного будинку
Будівництво дерев'яного будинку
БУДУЄМО ДІМ ПІД КЛЮЧ
БУДУЄМО ДІМ ПІД КЛЮЧ

Виступ Секретаря ЦК КПРФ Н.В. Ареф'єва на семінарі в Курську 18 вересня 2014 & Nbsp; & mdash; & NBSP; Mangazia
Якби завершила модернізацію промисловості і забув, і Вед цієї головної ключ до якості продукції... Отже, необхідно розвивати великі технологічні комплекси, здатні наситити ринок і забезпечити якість і споживчий попит на продукцію.Особлива роль ..

Ткачов: Прогнози про зниження інвестицій після Олімпіади не виправдалися & Nbsp; & mdash; & NBSP; РБК
З облікового запису буде робити і розвитку moločnogo розмноження і яловичини Тваринництво.В кінцевому рахунку, ми повинні подвоїти і навіть потроїти .. Удосконалюються і інвестиційні пропозиції - муніципалітети націлені на створення проектів «під ключ», з готовою інфраструктурою.

СКДОМА - будівництво
СКДОМА - будівництво
будівництво будинку під ключ
будівництво будинку під ключ

Похожие страницы:

  1. Будівництво Дешевих Будинків під Ключ
  2. Будівництво Готових Будинків під Ключ
  3. Будівництво Типових Будинків під Ключ